Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lehetséges úgy robogót kölcsön...

Adamka1899 kérdése:

Lehetséges úgy robogót kölcsönözni, hogy nincsen rá megfelelő jogosítványom?

Figyelt kérdés
Futárkodni szeretnék a közeljövőben viszont ahhoz elengedhetetlen egy jármű is. Egy robogóra gondoltam, viszont nem tehetem meg magamnak, hogy vegyek egyet így hát a kölcsönzés jött szóba. Szerintetek lehetséges jogosítvány nélkül kölcsönözni egyet?
2013. jan. 3. 01:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Biztosan nem.
2013. jan. 3. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 intrepid ***** válasza:
55%
Én autót tesztvezetésre vittem úgy, hogy le volt járva az orvosim. Odaadták.
2013. jan. 3. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Orvosit nem feltétlenül néznek, de jogosítvány mindenképpen kell kölcsönzéshez.
2013. jan. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A bérlést még ki lehet játszani, DE ha nincs jogsid, akkor hogyan akarsz vele közlekedni? És ha véletlenül nekimész egy autónak, rendőrség, helyszínelés és kiderül hogy nincs papírod? A biztosító azonnal azt fogja mondani, hogy jogsi nélkül vezettél, emiatt nem fizet. Úgyhogy peres úton hajtják be rajtad a javítást - mondjuk egy fűthető+motoros állítású tükör 60000 forint, egy gyári lökhárító 30-60 között + fényezés, ilyenek...
2013. jan. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha nincs jogsid, akkor futárkodj biciklivel.
2013. jan. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Leakarom tenni a jogosítványt, de mivel nem állok túl jól anyagilag kéne munka, hogy legyen pénzem. Más munkát meg hirtelen nem tudnék, hogy tudjak rá pénzt szerezni. Köszönöm a válaszokat :)
2013. jan. 3. 12:28
 7/9 anonim ***** válasza:
Merre akarsz futárként dolgozni? Budapesten teljesen kezdőként kb öngyilkosság lenne... Arról nem is beszélve, hogy ha ellenőriznek, pár évig bukod a jogosítvány szerzésének lehetőségét.
2013. jan. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Állj be addig árufeltöltőnek, vagy takaríts. Pizzafutár amúgy is iszonyat keveset keres, csak az üzemanyagra adnak és semmi másra, a borravalókból élnek kizárólag és természetesen a motor szervizelését is a futárnak kell állnia, meg minden más akármilyen költséget. Iszonyat fos munka.
2013. jan. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

7. kommentelő: Budapesten.


8.: 20 vagyok. Hát nem tudom, kipróbálnám magam benne. Van pár ismerősöm aki pizzafutár, jogosítvány nélkül és állítólag jól keresnek. 5-6 ezer/nap + jatt.

2013. jan. 3. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!