Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy nyissam ki az autónkat?...

Gergoh kérdése:

Hogy nyissam ki az autónkat? A kulcs benne van az autóban a távirányítóval eggyütt, (nem az indítónyillásban) de a kocsi bezárta magát.

Figyelt kérdés
A pótkulcs nincs meg. Pls segitsetek fontos...

2013. jan. 5. 15:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Hívj fel bontókat, hogy melyik alkatrészt a legolcsóbb pótolni és aztán azt rongáld meg, hogy bejuss az autóba. De egyébként vannak akik kiszálással pont ilyennel foglalkoznak, úgy nyitják ki a kocsit, hogy egyáltalán nem sérül semmi. Én is igénybe vettem ilyet anno, este negyed 12-kor a belvárosban, mikor baromsgot csináltam, csak az is kissé drága.
2013. jan. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 fúróferkó válasza:
Mi az autó tipusa?
2013. jan. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

csak úgy magától bezáródott?

milyen típusú az autó?

2013. jan. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
34%

Teniszlabdán csinálsz egy kis lyukat,a zárra helyezed,és ráütsz..

A nyomástól kinyílik a központizár..

2013. jan. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
az utolsó elég hülyeség.. Szárítóból kitéped az egyik tartót meggörbíted kicsit kifeszíted a vezető felőli oldalon az ajtót, benyúlsz a vassal és kinyitod a zárat. Mi így nyitottuk ki a Fordunkat.
2013. jan. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Opel Vivaro

Köszi az eddigi válaszokat!

2013. jan. 5. 15:29
 7/14 anonim ***** válasza:

Ha a Vivaro is úgy működik mint pl. a Focus, hogy nincs már gomb, hanem ha meghúzod a kart akkor nyílik a zár, akkor az ajtókeretnél hosszú fémrúddal benyúlva simán nyitható.


Valami ilyesmi, csak a reklámozott felszerelések nélkül, meg annyival nehezítve hogy van kerete az ajtónak:

http://www.youtube.com/watch?v=U_7a1Ci1t1I


Sajna ezt a típust nem ismerem annyira hogy megmondjam lehet-e az üveg mellett benyúlva nyitni.

2013. jan. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Napkiraly ***** válasza:
elvileg van benne gomb. Egyszer egy kocsimba bezártam a kulcsot így, egy drótdarabbal nyitottam ki, igaz abban a gomb kialakítása engedte. Opelben a gomb kialakítása nem igazán engedi. Mindenesetre azt tudod csinálni, hogy az ajtón az ablakkéder és az ajtó között bedugsz egy vastagabb drótdarabot és azzal játszadozol. Esetleg ha a végére erősítenél egy krokodilcsipeszt,amit megpróbálsz damillal nyitni-zárni.
2013. jan. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Milyen gombokat használ az Opel az ilyen modernebb járgányokhoz? Ami nem süllyed szintbe, annak a felhúzásához meg lehet görbíteni egy erősebb drótot - a krokicsipesz eléggé halvaszületett ötletnek tűnik.
2013. jan. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Napkiraly ***** válasza:
nem süllyed szintbe, de nincs is rajta fogás,nem tudod beleakasztani
2013. jan. 6. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!