Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motorosok előre mehetnek a...

Motorosok előre mehetnek a kereszteződésben a lámpa vonaláig? Megelőzhetik a kocsisort? A mostani KRESZ mit mond erről?

Figyelt kérdés

Aki motorozik mindig előremegy(köztetek)? És kíváncsi lennék a véleményetekre pro,kontra szempontból,h aki azt mondja,h mehet előre miért,és aki nem ,az indokolja meg miért ne menjen előre.

Köszönöm. =)


2009. aug. 27. 11:09
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Ha nem szarakodik az elindulásnál, akkor felőlem menjen. Én kocsival is szeretek lendületesen elindulni. Azt viszont nem bírom, mikor a biciklis vagy az 50 ccm-es robogó beáll elém és nem bír elindulni, mikor vált a lámpa.
2009. aug. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavar,ha előregurul.Semmi bajom nem származik belőle és nem értem miért téma egyáltalán.Ugyanez van országúton is nem zavar ha megelőz valaki legyen autós vagy motoros,ha látom,hogy gyorsabban jön mint én megyek akkor mikor mögém ér két három villantás az irányjelzővel jobbra és lehúzódok amennyire tudok,és a kedves kolega mehet folyamatosan amit a 90 % -a megköszön.Vannak sokkal nagyobb problémák is legalább egymást ne csesztessük.
2009. aug. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
én 50ccm-es városi enduros vagyok. van hogy előremegyek, van hogy nem.. ha egy autós pl. 10méterre áll meg a lámpánál lévő vonal mögött akkor elé megyek, (persze figyelve hogy ne legyen probléma belőle) de ha csak 1-3 autó van előttem beállok a sorba :) mindig már sárgánál "kilövök" és úgy megyek hogy tuti ne tartsam fel a sort ha már előre mentem. de ha mégis valaki gyorsabb mint én lehúzódok.. nem csinálok problémát ilyenből. együtt kell működni a másikkal és nem lesz gond. szerintem ha nem eszetlenül megyünk előre a motorokkal akkor el kéne fogadni minket, hisz attól még hogy előre megyünk az autós sem kerül hátrébb.
2009. aug. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%

Első vagyok

Én is voltam 50 köbcentissel jópárszor :) Hasonlóképpen közlekedtem, mint az előttem válaszoló. Dugóban előrementem természetesen. Félreértés ne essék, az autók gyakrabban szarakodnak, mint a robogósok, csak ők nem tudnak előremenni szerencsére.

2009. aug. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
kedves 2. hozzászóló és hozzá hasonló személyek! szeretnék nektek köszönetet mondani! megkönnyítitek az utazást, és rendes vezetőnek mondhatjátok magatokat! 50ccm-es enduróm van. kezdő vagyok, nyáron lett meg a jogosítványom. apukámat megcsípte pár méh, és ő allergiás rá. bevitték az ügyeletre, nehogy baj legyen. 3 kalciumot vett be, még otthon, annyira rosszul volt! én meg strandoltam. amint hallottam a hírt, cuccoltam össze és motorra fel. ha nincsenek a lehúzódó autósok, akkor istenemre mondom mire odaérek másnap lesz! Elég forgalmas "elkerülő" volt. Szűk sávok, stb... És csak úgy lehetett biztonságosan előzni, ha lehúzódik vki. egyesek még villogtattak is, mikor mehetek. nagyon hálás vagyok. és apukám is jól van, természetesen (kalciuminjekció) :)
2009. aug. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!