Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyi a szelephézag egy...

Mennyi a szelephézag egy 1964-es soros 6 hengeres Ford Mustangnak? Vagy esetleg hidrotőkés lenne?

Figyelt kérdés

Van egy 64-es évjáratú Mustangom. Amerikából Németországba került majd 2 német gazda után jutott el hozzám. Már Amerikában sem volt működőképes. Én már eljutottam odáig h mindene rendben van de még a motort be kell álligatni.

Neten kerestem már adatokat meg szerelési útmutatókat de semmit sem találtam. tudna valaki segíteni?


2013. jan. 6. 20:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Melyik motor van benne? 170-es?
2013. jan. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hany kobcentis? Mi a motorkod? Mert a Haynes konyvekben elg sok mindent meg lehet talalni :)
2013. jan. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A tied meg hagyomanyos lokorudas OHV motor, akkor 0.004 es 0.006 ami szoba johet, de meg utanna olvasok.
2013. jan. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Eleg ritka megoldast hasznaltak de itt a link: [link]


Attol fugg mikori motorod mert vagy hidrotokes vagy nem :) a Koraiak nem hidrotokesek amit talaltam roluk. Ha nem tudod kibogaraszni akkor irj batran leforditom

2013. jan. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

meg egy link:

[link]

2013. jan. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Meg a szerelesi utmutato: [link]
2013. jan. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

1964 július 1-i kiadás.

soros 6 hengeres 2.8-as 101 lovas.

[link]

Az enyém is ugyan ilyen csak keménytetős változat meg egy hónappal öregebb.

Egyébként jól ezek a szerelési útmutatók. Átböngészgetem őket.

2013. jan. 8. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!