Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet a baja? (többi lent)...

Mi lehet a baja? (többi lent) BMW E30 318I

Figyelt kérdés

Üdv.

Van egy BMW E30-am és tegnap hazajöttem vele ma pedig beindítottam és remegett,rázkódott nem volt alapjárat és mintha nem ment volna két henger de ebbe nem vagyok biztos. Az elosztófedelet levettem nem párásodott be gyertyákat is kiakartam venni de egyszerűen nem lehetett.Kábelek nem sérültek. Az autót kb 2 hónapja vettem azóta semmi baja nem volt és nagyon megkedveltem.

Bármilyen tippet ötletet meghallgatok!!



#motor #BMW E30 #remeg rázkódik
2013. jan. 7. 18:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Attól, hogy a kábelek nem sérültek még lehet hibás az elosztófedélben milyenek a szegmensek? Meg vannak égve, a grafit milyen állapotban van benne? Lehúzkodtad a kábeleket sorban, hogy megnézd, mikor ill. változik-e az alapjárat?
2013. jan. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Meg azért a gyertyákat sem ártana kiszedni megnézni, sima gyertyakulcsod van ha jól sejtem ez a T-alakú amivel puszta csuklóerőből lehet húzni a gyertyát, na az nem lesz oda elég mert azokat fix, hogy hajtószárral tépték bele, kell egy racsniskulcs vagy egy hajtószár majd azzal...
2013. jan. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 SanQ válasza:
Légtömegmérőt szedd ki berner féktisztítóval fújd ki,hátha segít. Nézd meg minden csatlakozás jó-e a légtömegmérőnél. Gyertyákat ki kell szedni megnézni, ha azok jók akkor lehet hogy rotor lesz a hibás. De lehet valahol egy egyszerű kontakt hiba is jeladónál.
2013. jan. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Lehet még egy rossz eset, ha felkapja az olajat egy-egy henger és beköpi a gyertyát.
2013. jan. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Az elosztófedelet nem szedtem szét annyira csak kifújkáltam a port belőle.1 órája megpróbáltam ismét beindítani olyan hangja volt mint egy traktornak és leállt 5-10 mp után.Gázt nem mertem neki nyomni nehogy nagyobb baja legyen.
2013. jan. 7. 20:00
 6/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a segítséget igen sima gyertyakulcsom van ma rendeltem hozzá gyertyákat holnap megpróbálom valahogy kiszedni. A légtömegmérőt holnap kiszedem és átnézem.
2013. jan. 7. 20:03
 7/10 anonim ***** válasza:
Azt nem kell szétszedni, csak leveszed és belenézel, a szegmensek azok a "csücskök" amik a belsejében vannak és a rotor ezekre osztja a szikrát, ezekre mennek kívülről a gyertyakábelek, eléggé gyújtásproblémának hangzik, remélem nem b*sztak át mikor vetted és nincs nagyobb baja.
2013. jan. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A légtömegmérőt addig ne szekáld amíg nem nézted meg új gyertyákkal kár egyből annak nekiesni, ilyen problémát szerintem fix, hogy nem az okoz de majd kiderül, előbb cseréld ki a gyertyákat, az a legegyszerűbb.
2013. jan. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Rendben akkor gyertyával kezdem
2013. jan. 7. 20:06
 10/10 A kérdező kommentje:
Megjavult kicseréltem a gyertyát és semmi baja! Köszönöm a válaszokat mindenkinek! :)
2013. jan. 8. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!