Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ideiglenes jogsival ha igazolt...

Ideiglenes jogsival ha igazoltat a rendőr, megbüntethet?

Figyelt kérdés
Nemsoká megszerzem autóra a jogsimat és az érdekelne, hogy a papírral vezethetek-e autót. Tudom, hogy elfogják majd mondani, ha megkérdezem, de addig nem tudok várni. :P

2013. jan. 7. 19:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
25%

XIII. ker. Visegrádi utcai okmányirodába csináltattam a jogsimat, és egyet javaslok: Meg ne próbáld!

- Három órát kellett sorban állni.

- Több, mint két hét volt, mire elkészült az okmány.


Csináld meg a helyi okmányirodádban, jobban jársz.


Egyébként most már nincs ideiglenes jogosítvány. Régen volt, de valamiért eltörölték.

2013. jan. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Harkonenn te állandóan ezzel jösz, hogy a nagymamát el kell vinni? Már vagy 2x máshol is olvastam a jogsis témába. Ha valaki szeretne vezetni a jogsijával vagy sürgős lenne neki neked ez az első dumád állandóan.

Már kicsit unalmas....

2013. jún. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ismeretlen!


Nekem meg az unalmas, hogy az aki meg tudott lenni 17 évig jogsi nélkül, az már nem bír ki néhány hetet amíg megérkezik a jogsija!

Ráadásul nem egyszer már azt is leírtam, hogyan lehet az eljárást meggyorsítani!

Érdekes, hogy nekem nem kellett hónapokat várnom a cserére:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__biztositas-papirmu..


És igen, nem egy kérdező jött azzal, hogy a hétvégén már a nagymamát kell neki kórházba szállítania, mert a családból más nem ér rá, és persze nagyon fontos vizsgálatok szükségesek! Itt rinyál tök feleslegesen!


Szerinted ez nem uncsi?

2013. jún. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!