Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Riga 16ost szerintetek festess...

Riga 16ost szerintetek festessem újra ha csúnya a festése vagy hagyjam meg az eredetit? Mert a fényező azt mondta inkább hagyjam ezt rajta ha engem nem zavar.

Figyelt kérdés
2013. jan. 7. 20:49
 1/5 anonim ***** válasza:
81%

Mit jelent az hogy csúnya? Ha csak meg van mattulva, akkor kiválóan fel lehet polírozni, esetleg az apróbb hibákat javítani (akár házilag is).

Ha el akarod adni egyszer, akkor szerintem jó pont az eredeti fényezés.


Ha tenyérnyi rozsdafoltok vannak rajta az elég zavaró tud lenni, akkor lehet nem árt - de ha fényezőhöz viszed, akkor többet fogsz neki fizetni mint amennyit a motor ér. :)

2013. jan. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Vortrex ***** válasza:

Az eredetivel festéssel csak eszmei értéke van (ami egy Riga 16-nál nem olyan eget verő), ilyen öreg motorokon sokszor matt, repedezett az egész festék, csak elcsúfítja.

Ha szépen, igényesen le van festve, sokkal többen megfordulnak utána az utcán, mintsem az eredeti festés után

2013. jan. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne fesd át. Minél eredetibb annál jobb. Hiába szépen átfestett, kevesebbet ér. Most elkezdett az áruk felfelé kúszni egyébként...
2013. jan. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha loptad, akkor mindenképp festesd le. §:-D
2013. jan. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem loptam xddd Különben eléggé rozsdás a tankja meg a kormánya de a felnik olyanok mintha új lenne mert azt súrolom 3 napja és nagyon csillog már. Annyira eredeti, hogy az eredeti égők voltak a lámpákba mikor megvettem és a gumik is. (a szelep sapkák nem sajnos) Ha a pénzen múlik akkor bármennyit rámerek szánni mert nekem ez a motor a mindenem.
2013. jan. 9. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!