Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy rendőr megtudja mondani,...

Egy rendőr megtudja mondani, hogy van e folyamatban traffipax büntetésem?

Figyelt kérdés

Érdekelne mert az elmúlt 2 hónapban 3X is történt nagyon kérdőjeles közlekedés.


Egyszer 50-es táblánál mentem olyan 72 km/h-val

Egyszer 50-es táblánál mentem olyan szint 72 km/h-val

Egyszer 40-es táblánál mentem olyan 57-68 km/h-val


Eddig még nem jött büntetés de mivel nem az én nevemen van az autó jó volna kideríteni,hogy kezdjek e spórolni vagy sem :)


2013. jan. 8. 16:50
 1/7 anonim ***** válasza:
A gyorshajtások miatti "kipostázós" büntetéseket a Vas Megyei Rendőr-főkapitányság Közigazgatási Hatósági Szolgálat nevű intézmény küldi, ők bírálják el az objektív felelősség alá tartozó gyorshajtásokat. Egy "mezei" rendőr nem biztos, hogy meg tudja neked mondani, hogy ott, Szombathelyen milyen határozatot hoztak (hacsak nem ott dolgozik, de ők sem beszélhetnek ám akármiről akárkinek).
2013. jan. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Van rendőr ismerős a családban de majd megtudakolom tőle
2013. jan. 8. 17:20
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
csak genyából kérdem mivel van rendőr ismerösöd(amivel egyébként pont nem vagy beljebb mert közponositva és regisztrálva van az összes kamerás rendszer éppen a haverom apjának abátyja rendőr és megoldja okosban stilus miatt)szarod le akreszt vagy csak simán teszel rá?egy zebrán nem adsz elsőbséget 6 pont egy ilyen gyorshajtásos játék megint 6 pont, 12 egy nap ..kb 2 napig lenne jogsid..
2013. jan. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Te normális vagy ?

Szerintem nincs a világon egy olyan ember se aki ne lépte volna túl az 50 km/h-t.

2013. jan. 8. 17:58
 5/7 anonim ***** válasza:

"a haverom apjának abátyja rendőr és megoldja okosban"


Már nem olyan egyszerű a dolog!

:D


Kérdező, te meg ne aggódj, gyorsan kiér az értesítő, azóta már hívott volna a tulaj!

2013. jan. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
24%
Jó lépd túl de ne 22 kilométerrel max 3-4.Remélem megkapod mind a 3 csekket és szégyellheted magad hogy ennyire felelőtlen sofőr vagy az ilyenek miatt van a legtöbb baleset!Ja és hiába rendőr a rokonod vagy ismerősöd ezt nem biztos hogy eltudja intézni ha csak nem a Vas Megyei Rendőr-főkapitányság Közigazgatási Hatósági Szolgálatnál dolgozik mert ott dolgozzák fel a gyorshajtásos dolgokat nem hiszem hogy sokat tudna tenni!Ha mind a 3* fényképeztek ez 90.000 forint lesz ami már nem kevés pénz!!
2013. jan. 9. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Komolyan mondom utolsó,hogy egy jó nagy szájba rúgás kéne neked,ostoba f"szfej.

Szerintem neked nincs is autód csak egy jogsid és nem tudod,hogy kint ,hogy működnek a dolgok,én azt kívánom neked,hogy egy 40 helyett 60 km/h-val hajtó ámokfutó elb"sszon a zebrán és ott dögölj meg ahol megszülettél

2013. jan. 9. 23:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!