Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Skoda Fabia vagy Seat Cordoba...

Skoda Fabia vagy Seat Cordoba Sportline?

Figyelt kérdés

Két auto között akarok választani ki van nézve mind kettő

a Skoda fabia 2003 as 1400 cm3 68Le a Seat Cordoba Sportline 1600 köbcenti 75 LE 3 ajtós .

Melyiket válaszam hosszab távra (pár évre) . 20 éves vagyok és nem tudom hogy mi legyen a döntő tényező ? ?

köszönöm !



2013. jan. 8. 20:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Olvass tulajdonos véleményelet, nézd meg a kopó alkatrészek árát, fogyasztást is nézhetsz, meg mejik tetszik jobban, melyik kényelmesebb, melyik megbízhatóbb a tulajok véleménye szerint.

Érdemes főleg a tulajok véleményét átolvasni, hasznos lehet főleg egy ekkora kiadás előtt azért nem mindegy hogy mit veszel.

2013. jan. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Inkább a Seat, bár ezzel a motorral nem valami jó.
2013. jan. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nézz még körül. Az 1.4-es motor alapból inkább kávédarálóba való, mint autóba, a Seat-nál meg elég szar, hogy 1.6-os motor csak 75 lóerős. Mi ezen a Sportline? Ennél Béla bácsi suzukija is jobban megy. Mennyit szánsz rá? Inkább legyen pár évvel idősebb autód, minthogy új, de ennyire szutyok!
2013. jan. 9. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 pagan ***** válasza:
kicsit bővíthetnéd a látókörödet szerintem
2013. jan. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha design akkor Seat meg alapból is de ne várj csodát nagyon gyenge mind kettő .
2013. jan. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
És mondjuk egy VW Bora 1.6 105 LE ?
2013. jan. 16. 08:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!