Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit kell tudni egy 99-es...

Mit kell tudni egy 99-es Cadillac Catera-ról? Fogalmatlan vagyok a kocsikhoz, de megvettem, és tudni szeretnék róla pár fontos dolgot. Mire figyeljek, még a guminyomást sem tudom, hogy mennyinek kell lennie.

Figyelt kérdés

#Cadillac #Catera
2013. jan. 10. 02:26
 1/4 Sn0wf0x ***** válasza:
Biztos van benne pár specifikus alkatrész, de elvileg az Opel Omega ennek a licence alapján készült, tehát a főbb adatoknak egyeznie kell.
2013. jan. 10. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A Catera készült az Omega licencén - főleg Opel, így annyira nem is lett sikeres kocsi odaát.
2013. jan. 10. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Te vagy minden autónepper álma. Miután megvetted az autót érdeklődsz utánna.
2013. jan. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

:-)


Tudom,elég hülyén hangzik.Egyszerűen kellett egy kocsi,ez jó vétel volt.(remélem)

Amerikában élek,egy magyar nincs a környezetemben,csak tudni szeretnék ezt-azt róla.Tudom,hogy detto Omega.Azért próbálok utána olvasni,de valami instrukciónak örülnék.Minden autónak van kényes pontja,amire figyelni kell.Hasonló dolgokra gondoltam a segitséggel.Van valaki aki tanácsot is tud adni?

2013. jan. 11. 04:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!