Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha megdermedt a motorolaj, és...

Ha megdermedt a motorolaj, és nem indul az autó van valami trükk, hogy mégis beindítsuk?

Figyelt kérdés
2013. jan. 10. 19:47
 1/8 anonim ***** válasza:

Mit értesz az alatt hogy nem indul? Annyira megdermedt az olaj hogy az önindító nem bír tekerni??

Ha igen, akkor kinyomott kuplungal próbáld indítani, lehetőleg teli töltött akksival.

2013. jan. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Fűtött garázs, esetlen betoljátok, vagy a jó öreg módszer, megmelegíted hőlégfúvóval a kartert.
2013. jan. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Agytörzsi Prof. ***** válasza:

Több iskola is létezik. A régi szép időkben egyszerűen fáklyát, vagy egyéb módon tüzet raktunk alá.

Ma egyszerűbb, főleg ha van áram, és egy hősugárzó, ami ventilátoros. Ezt alárakod, bekapcsolod, és kis idő múlva lehet próbálkozni.

2013. jan. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Esetleg gázperzselő, bár lehet nagy hülyeség lenne.
2013. jan. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Direkt nem írtam a hősugárzót, szépen meg tud olvasztani minden műanyagot, jobb a hőlégfúvó még ha tovább is tart. De ugyanígy nem javaslom a gázpörzsölőt meg az olajos rongyot sem, az utoljára a honvédségben működött a BMP-nél.
2013. jan. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tudtam, mire leírom beírja valaki. :D
2013. jan. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Agytörzsi Prof. ***** válasza:
Akkor bocsi, szigorú felügyelet mellett gondoltam.
2013. jan. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Agytörzsi Prof. ***** válasza:
Hiába Mr.flash: fiatalság, bolondság!
2013. jan. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!