Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Gilera runner 180 fxr első...

Gilera runner 180 fxr első féktárcsa rögzítő csavarok feje beleszakadt az agyba?

Figyelt kérdés
körübelül 1 centi lóg ki az agybol mind az 5 csavar fejet le kellet vágnom és úgy tudtam leszedni a féktárcsát mert annyira bele volt rohadva, a felni festés előtt áll most viszont cumi van hogyan tudnám kiszedni belölle? vagy vigyem kisgép szervízbe és bízzam szakemberre?
2013. jan. 10. 19:56
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Meg lehet próbálni fogóval megfogni, vagy ráhegeszteni egy csavart és letekerni, de ha rendesen be van rohadva jobban jársz ha olyanhoz viszed aki ért is hozzá.
2013. jan. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
megpróbáltam fogóval meg se moccant nagyon bele van rohadva az aluminium agyba fúróval meg azért nem álnák neki szbad kézzel mert úgyis mellékap egy idő után és a puha anyagot fogja vinni azt meg nem igazán akarom szaros 5ös csavar volt benne imbusz fejjel és rögtön elnyalta :(((((
2013. jan. 10. 20:07
 3/6 anonim ***** válasza:

Mekkora a csavar? Mert ha nem túl kicsi, ezt tudom ajánlani, nem árt ha van otthon, máskor is jól jöhet.

[link]

2013. jan. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bármivel próbálkozol, előtte fújd be csavarlazítóval.
2013. jan. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
már fújtam rá nagyon sokat de meg sem moccan 5ös csavar amúgy de így berohadni egy csavarnak és főleg aluba :(((
2013. jan. 10. 20:17
 6/6 anonim ***** válasza:
Főleg aluba rohad bele. Lásd: Lada hátsó fékdob. Az elektrokémiai korrózió utálatos dolog de elég közismert. Én kifúrnám a csavarszártól végkonyabb fejjel, ÁLLVÁNYOS fúróval aztán menetet kell bele vágni, vagy ha kilóg egy centi akkor rá merőlegesen hegessz fel egy darab zártszelvényt és azzal hajtsd ki.
2013. jan. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!