Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen első autót tudtok...

Milyen első autót tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

Hamarosan meg lesz a jogosïtványom és egy használt autót szeretnék venni.

Kikötéseim:

-Fogyasztás 7-8liter alatti legyen

-Alkatrészek ne legyenek drágák

-Fenntartási költsége ne legyen sok

-Autóra szánt pénz(átíratás nélkül): max 120000 Ft


Az autót csak városban járkálásra használnám, tehát ne jöjjetek pls azzal,hogy még gyűjtsél x mennyiségű pénzt, stb..



2013. jan. 10. 21:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
40%

Ennyi pénzből megbízható kocsi... Talán ezt ajánlanám:

[link]

2013. jan. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ennyiért valami trabantot vagy kispolskit kapsz maximum. Az újabb autók közül is kapsz de az annyira oda van hogy szinte csak szerelőnél állna. Szerintem várd meg e legközelebbi születésnapodat, ballagást, névnapot. Igaz ezt könnyen mondom , mert holnap lesz a születésnapom XD
2013. jan. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Pedig azzal jövök hogy gyűjtögess, 200ért vannak korrekt állapotú ezres Swiftek, de ennyiért....szóval nem fogsz normális gépet kapni.
2013. jan. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Értem, de nekem tökéletesen megfelelne valami maruti szintű "autó" is, mivel csak arra kéne, hogy eljárjak vele dolgozni, suliba, boltba. Szerintem erre a célra nem feltétlenül kell 200000 ft feletti autó, mivel kisvárosban élek. Meg friss jogsival jobb lenne nekem valami ilyenen gyakorolni, nem akarom lezúzni az astrankatxd
2013. jan. 10. 23:12
 5/17 anonim ***** válasza:
16%
Kisvárosba nem kell autó. :-) Gyalogolj vagy biciklizz. Neked is jobb lesz, meg a környezetnek is.
2013. jan. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Na ne baszogassátok már. Ha autót akar, akkor akarjon. De figyelj, ennyiből tényleg nem veszel értelmes autót, csak egy szakadt zsigulit, de az meg nem lesz jó, mert nem tudnád használni még kisvárosi járkálásra sem.
2013. jan. 11. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
fiat uno
2013. jan. 11. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Suzuki Maruti és Skoda Favorit, amikből talán találsz jót és nem fogyaszt 8 liternél többet
2013. jan. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
marútit nem találsz jó állapotba lévőt szét rohadva mind sárvédő közepén gumi csík alatt mind át rohadva aztán küszöb, amúgy jó kis kocsi én is ezt használom városba 5-5 fogyaszt
2013. jan. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

[link]

Egy Maruti jó választás lehet egy városi autónak, de szerintem valószínű hogy karburátoros és az az árkategória nem igazán 120ezernél kezdődik, amiből közvetlen befecskendezéses autót tudsz venni. De mi a gond a karbis autókkal?

Egyébként még a Skoda Favorit is esélyes, de városban nem biztos hoy kijön 7 literből.

2013. jan. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!