Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti vettetek már lomtalanításon...

Ti vettetek már lomtalanításon autót? Mennyi rá az esély, hogy a vasgyűjtő barátaink megválnak a géptől? Kb mennyiért adnák oda?

Figyelt kérdés
Ui.: Remélem most nem jelenti valami okos...
2013. jan. 11. 22:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%
Vasgyűjtő barátaid (nekem ugyan nem barátaim) nem teljesen hülyék, a lomizáshoz használt utánfutós Ladát nem fogják eladni, mert akkor oda a biznisz.
2013. jan. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem, de nem is vennék.
2013. jan. 12. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
a vasat megtarthatják meg az utánfutót.. de némelyik ZSiguli teljesen szét van rohadva és úgyis max egy hónap múlva elvinnék a mélybe.. :D
2013. jan. 12. 11:47
 4/15 A kérdező kommentje:
én legalább még használnám egy-két évig.. :D
2013. jan. 12. 11:49
 5/15 A kérdező kommentje:
csapatásra szerintem tök jó... :D
2013. jan. 12. 11:49
 6/15 anonim ***** válasza:

"a vasat megtarthatják meg az utánfutót.."

Ja, és majd gyalog viszik a MÉH-be. Nem azért mennek ők autóval, mer' az menő.

"én legalább még használnám egy-két évig.. :D"

Nem használnád. Nagy részük olyan állapotú, hogy ha nem dakoták lennének vele, a rendőrök azonnal elvennék a forgalmit. No meg a tulajdonviszonyok finoman szólva sem tisztázottak: akadnak körözött, átíratlan darabok is köztük.

"csapatásra szerintem tök jó... :D"

Ja, tök jó. Elteszed a hátulját, elkapsz egy kátyút és tőből kiszakad az egész hátsó híd, mert semmi sem tartja. Kalandnak nem rossz, de tudok jobbat is.

2013. jan. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Tudsz jobbat olcsón? megosztanád velem mi az?
2013. jan. 12. 12:09
 8/15 A kérdező kommentje:

És nem arra gondoltam, hogy a hátukon cipelik majd a vasakat, hanem látom hogy ismerik egymást meg valaki a tesójával megy,, és mindkettőnek van Ladája.. és mégis együtt mennek egy kocsival.

És tudom, hogy vannak köztük lopottak, meg minden de ha nem forgalomban szeretnék vele menni, akkor miért baj? .D

2013. jan. 12. 12:12
 9/15 A kérdező kommentje:
Esetleg próbáljam meg bontóban megvenni? Maximum 20 ezret fizetnék érte.. és azért gondoltam a brazilokra..
2013. jan. 12. 12:39
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha mindenáron óccsóér' szeretnél Ladát és úgy gondolod, hogy erre a brazilok minősíthetetlen állapotú romjai a legjobbak, akkor vehetsz tőlük. De ne lomtalanításon próbálkozz, mert olyankor nincs felesleges autó, amitől megválnának.
2013. jan. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!