Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A kocsiban az előtét ellenállá...

A kocsiban az előtét ellenállás miért vacakol?

Figyelt kérdés

2002-es Ford Fiestán az előtét ellenállással gond volt, csak a 4. fokozat ment. Vettem egy újat, beraktam működött. Egy darabig, aztán behalt. Utána nem vettem egy újat, hanem csak ellenállást vettem, elvittem a kereskedésbe, megmutattam, hogy ilyen ellenállás kell. Adtak, ráforrasztottam, beraktam inditom és elég hamar nagyon forró lesz az előtét ellenállás zöld része, sőt egy-két füst csikocska is mintha szállt volna ki belőle.

Most ez normális?

Valószinűleg nem.

Mi a megoldás?


2013. jan. 12. 15:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Ugyan olyan ellenállású, de nagyobb teljesítményű ellenállást tegyél be helyette.
2013. jan. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Esetleg takarítsd ki a szellőző motort. Lehet hogy már annyira retkes hogy nem szorul, és emiatt nagyobb áramot vesz fel, és ettől ég le az ellenállás.
2013. jan. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! Megnézem mit tudok tenni.
2013. jan. 14. 10:15
 4/4 anonim ***** válasza:
Siker?
2022. okt. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!