Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit ajánlotok városi autónak?

Mit ajánlotok városi autónak?

Figyelt kérdés
Jó lenne ha elférnénk benne öten,benzines vagy dízeles is lehet, 1.3-nál ne legyen kisebb a motorja,kivitel mindegy.Ez nem olyan sok információ de ha tudtok valami ilyesmit akkor írjatok.
2013. jan. 13. 10:59
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
Renault Megane kombi
2013. jan. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Városi használatra mindenféleképpen benzin, a dízel nem szereti a rövid távokat, amennyire én ismerem. Turbósat végképp nem ajánlok, mert városba egyszer haladósabban végigszaladsz, és elfeledkezel a turbóról leállítod a kocsit kenés megszűnik és már költheted is a pénzedet javításra. Városi használatra, néha hosszú útra egy 1.4 es motor 80/90/100 Le-rővel bőven elég és jól is fogyaszt. Kényelmes és nagy legyen: Skoda Octavia 1.4, Opel Astra H 1.4, Volkswagen Golf 1.4. Városi dízel ha mindenféleképpen kéne mondanom egyet, akkor Opel Astra H 1.3 CDTI mivel volt olyanom, és szerettem. A fenti autókat is mind vezettem városban és azon kívül is, fogyasztásuk több mint jó, kényelmes családnak, barátoknak, vagy egy 4 fős háremnek is :) én ezek közül választanék, ha most kéne döntenem, mivel mind megbízható, jó ár-érték arányú és kényelmes autó, amiben élvezet a közlekedés. Remélem segítettem.
2013. jan. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ha városi autót akarsz akkor talán egy Toyota PriusII!? Sok szempontból jó döntés lehet.
2013. jan. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mivel Lada őrült vagyok így nem fogok egy Opelt ajánlani.. legalább 1.3- as motor, tehát 2104, 2105 2106 és 2107-esket nézegessetek..ezek között találhattok 1.3-as 1.5-öst 1.6-ost is.

Olcsó hozzá az alkatrész maga a kocsi is olcsó, nincs benne túl sok elektronika így nem kell majd állandóan szervizbe rohangálnod, és ha valami baj van azt te magad is meg tudod majd csinálni.

De ha értesz hozzá bele tudod rakni a központi zárat, az elektromos ablakokat. A lábaknak nagy hely van benne, ha egészséges a motorja, akkor a fogyasztásra sem panaszkodhatsz. Télen az biztos hogy nem fogsz benne megfagyni mert a fűtés is tökéletesen működik.

2013. jan. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!