Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mire figyeljek egy öreg B2-es...

Mire figyeljek egy öreg B2-es diesel Passat vásárlásakor?

Figyelt kérdés

Miket érdemes figyelni, mik a típusra jellemző dolgok (rohadópontok, egyéb hibák)? MINDEN segítség érdekel!


Köszönöm előre is!



2013. jan. 13. 19:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
25%
Arra, hogy még a vétel előtt gondold meg hogy milyen baromságra készülsz.
2013. jan. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Hihetetlen, hogy ez nem magától értetődő.. úgy látszik ki kell írnom, hogy _csak_ értelmes válaszok érdekelnek.


Ez alatt nem azt értem, hogy nem akarhatsz lebeszélni a kocsiról, de ha már így teszel, legalább indokolj.

2013. jan. 13. 19:12
 3/13 anonim ***** válasza:
25%
Miért vennél egy olyan autót, amire csak költesz-költesz, de akármit csinálsz, pénzt nem fog érni?
2013. jan. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha témánál vagyunk ,minden autó vásárlásakor tudomásúl kell venni ,hogy hasznot nem termel csak kiadással jár ! Vagy tévedek?????

Nézd rohadás biztos lesz, a motorban van km bőven ..legyen tartalék pénzed a kiadásokra ...kifoghatsz olyat is amire költve volt . De szerintem a kasztnira menj az legyen jó bőrben a többi megoldható :)

2013. jan. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Mondjuk azért, hogy használjam? Nem kereskedni akarok vele.


3.: tehát azt mondod, hogy ha a kaszni jó, az kb elég?

2013. jan. 13. 19:39
 6/13 A kérdező kommentje:
4.*
2013. jan. 13. 19:40
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért nézd meg motorikusan is, jó pénzeket el lehet arra is verni, ha gond van. VW-nek Mo.-n is elég nagy tábora van, valami ilyen fórumon biztos tudnak segíteni tapasztaltak. Van pl. Facebook csoport is, ott is szoktak kérdezgetni.
2013. jan. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
3-nak szegeztem a kérdést . Mondjon olyan autót ami nem jár kiadással sőt !!! :)
2013. jan. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

55 %-os idiótának: nekem B2 turbodízel passat-om van,ráadásul taxi volt,több mint félmillió kilométerrel az órájában..


Úgyhogy ha valamihez fingod sincs,akkor neböfögjél bele,szépen megkérlek.

Vegyél egy f Astrát,és gyere vissza nyavajogni...

2013. jan. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Bocsi kérdező,de az ilyen "mindenhez értő" marhák eléggé feltudnak bosszantani...


Ha malacpassat-ot tervezel venni,leginkább a taposólemezekkel lehet probléma,korrózió szempontjából.

A nagytudású németek a tetőkárpit alá farostlemezt tettek,ami már az első 3 évben vetemedik,tehát arra is ki kell találni valami alternatív megoldást.

Motorikusan /ahogy szokták mondani a rajongók/ ez egy dízelmozdony. Soha nem hagy ott,én megjártam a 20 éves autómmal Svájcot 4-szer.

A vízkifolyó szeret eldugulni (az ablaktörlőlapátok alatt),de félévente egy darab bowdennel könnyen kilehet pucolni.

Fődarab-javításon még nem esett át,pedig napi szinten használom.És ami a lényeg:6 lityót kér városban.

2013. jan. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!