Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Budapestiek! Mennyivel közleke...

Budapestiek! Mennyivel közlekedtek ebben a nagy hóban? Van itt köztetek aki nyárigumival megy ezekben a zord körülményekben? Miért teszi?

Figyelt kérdés

2013. jan. 14. 20:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Budapesti vagyok . Annyival ami biztonságos. Téli gumim van . Muszáj munkába mennem .
2013. jan. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Napkiraly ***** válasza:
30-60 között. Téli gumival. Nem érdekel más mennyivel megy, lényeg hogy én odaérjek
2013. jan. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Pesten hamarabb eltakarítják a havat és hamarabb felsózzák mint akárhol vidéken.

Amikor kiköltöztem "vidékre",nem tagadom volt egy zsigulim amivel 2 telet is átvészeltem nyárigumival.

Azt kell hogy mondjam hogy nagyon megtanultam akkor zsigulival vezetni,meg mindig mentem gyakorolni ki a pályára ,jégre.

Akkroiban azért nem cseréltem le mert a magas üzemanyag fogyasztás és a negyedéves 16ezres biztosításba nemigazán fért bele hogy vegyek rá 4 gumit felnivel.

most már a kocsin mindig kicserélem a gumikat télire és az abs is nagyon jó,így utólag belegondolva nem szabad kihagyni a téigumit.Nem volt még balesetem de egykettőt már láttam ,de azok is csak azért voltak mert idióták nyomták neki.

Amúgy jó állapotú nyári gumikkal is el lehet közlekedni de akkor fel kell készülni mindenre mindig!

2013. jan. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
van egy hátsókerekes platós kocsi a ház előtt, azzal ki szoktam menni randalírozni az ipari parkhoz :D
2013. jan. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nyárigumival, ez lemaradt
2013. jan. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Itt a nagyfaluban a sok gyökér miatt nagyon észnél kell lenni...igazi hogumi nélkül én is a gyökerek közé tartoznék..tavaly egy majom nyárigumival csúszott belém..

Nagyon örültem...

2013. jan. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
az enyémen most nyári van de nem is nagyon használom csak ha teljesen tiszta az út.
2013. jan. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én még az első autómnál voltam úgy, hogy jó lesz a nyári, majd óvatosan megyek, aztán majdnem 2 balesetet is okoztam egy út alatt. Piros volt a lámpa, és teljesen átcsúsztam a kereszteződésen... Akár jöhettek is volna... Másik, hogy egy kanyart nem tudtam bevenni, és becsúsztam a szembe sávba, de szerencsére ott sem jöttek éppen. Azóta télen mindig fenn van a téligumi, tavasztól őszig a nyári.
2013. jan. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!