Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ciki, hogy ha vásárolni...

Ciki, hogy ha vásárolni megyek egy hipermarketbe mindig egy távolabbi helyen állok meg (ott sok a hely), mert nem tudok vmi jól parkolni?

Figyelt kérdés
Hogy és hol lehetne egyedül jól megtanulni parkolni?

2013. jan. 17. 15:44
1 2
 1/15 anonim válasza:
37%
A kérdés az ciki
2013. jan. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
100%
Miért lenne ciki?Szerinted mások tudják hogy te miért ott parkolsz?
2013. jan. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2013. jan. 17. 15:49
 4/15 anonim ***** válasza:
49%
Nekem van ismeros aki az autopalyara nem mer felhajtani. Szerintem gaz, ha van jogsid es vezetsz akkor tudni kene. Ezek szerint ugy kaptal jogsit hogy rutin vizsgan szerencsed volt es nem kellett parkolni.
2013. jan. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
Apàm is ilyen xddddd õ mindig az elvàlaszto vonalra àll..xdd olyan nincs hogy egyszer normàlisan parkoljon.xd azt mondja hogy ez direkt igy jó..xd
2013. jan. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
74%
Én is mindig távolabb állok meg, de nem azért,mert nem tudok parkolni. Hanem a sok nemtörődöm bamba simán rányitja a kocsimra az ajtót, odacsapja a bevásárlókocsit stb. Főleg a nők tudnak úgy ki-be szállni ,hogy közbe tutira odacsapják az ajtót a másik kocsinak.
2013. jan. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Amikor megkaptam a jogsit még tudtam csak aztán 3 évig nem volt kocsim és nem vezettem, most meg tök bénának érzem magam a parkolásban.
2013. jan. 17. 15:56
 8/15 anonim ***** válasza:
Én tudok parkolni,mégis a parkoló másik végén állok meg,ott kevesebben állnak,kisebb eséllyel nyitják rá az ajtót/tolják neki a bevásárlókocsit
2013. jan. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

"Hogy és hol lehetne egyedül jól megtanulni parkolni?"


A bevásárlóközpont parkolójában :)

Fogsz 6-8 kólásüveget (műanyagot), megtöltöd vízzel. Keresel egy jó üres területet. Lerakod az üvegeket elosztva 30-30 centire a vonalaktól (kifelé). Aztán jöhet a gyakorlás. A lényeg, hogy nem boríthatod fel az üvegeket, mert akkor meghúztad az autót! Természetesen nem fogod látni az üvegeket az autóból, így méginkább érzésre kell menni. Ha már mindig sikerül, akkor jöhet az éleslövészet... Ha ciki a bevásárlóközpont, akkor keresel egy nagyobb placcot, de kell mérőszalag is. A szabvány parkolóhely 2,5m széles, 5,5m hosszú. Tehát 3,1m-re rakod a flakonokat (lehetőleg 4-4db-ot), és a "végére" is legalább 2-t. Itt gyakorolhatod a kiállást-beállást.


Vagy keresel egy rutinpályát, esetleg fizetsz néhány órát egy oktatónak, hogy a saját kocsiddal parkolgass és mondja, hogy mit rontasz el.

2013. jan. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

gyakorlással :-)

Úgy ahogy leírták előttem is.

Vasárnap délután.

Annyi a trükkje hogy nagy ívben kell bekanyarodni az üres parkolóhelyre.

Nő vagy?(bár az mindegy)

Biztosan van ismerősöd aki segít megtanulni parkolni.

De nem vagy egyedül ezzel a dologgal hogy nem tudsz pakolni normálisan csak te BEISMERED.

Nem ciki egyáltalán van nekem is ismerősöm aki a legtávolabbi részre parkol hogy meg ne húzzák az Audi A6-osát.Csak nehogy melléparkolj :-P

Sok sikert!

2013. jan. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!