Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Titeket miért buktattak meg...

Pretty_Fighter kérdése:

Titeket miért buktattak meg forgalmi vizsgán?

Figyelt kérdés
2013. jan. 18. 13:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hamarabb soroltam át balra, mint kezdődött a kanyarodósáv, mert nem láttam a vonalakat, úgy fénylett az út.
2013. jan. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Engem ugyan nem buktattak meg, de mivel elfelejtettem, hogy két autó közé kell e parkolni, vagy elég az is, hogy egy autó van melletted a másik oldalon meg már nincs több parkolóhely (magyarul szélre állsz be), kétszer is parkoltam :D Ha nagyon szemétkedni akart volna, tuti megbuktat.
2013. jan. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
:( és azóta sikerült letenned?:)
2013. jan. 18. 13:32
 4/13 A kérdező kommentje:
:DD:)
2013. jan. 18. 13:32
 5/13 anonim ***** válasza:
Először zebrán sávváltás+egyirányúban rossz oldalra álltam az utca végén. Másodjára meg bunkó volt a bizti, mert nem adtam meg az elsőbbséget a Lidl parkolóban, egy magát a tükörben nézegető faszinak. -.-
2013. jan. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Először szerintük túl gyorsan vezettem, aztán túl lassan. Harmadjára sikerült eltalálni, mi tetszik nekik... Konkrét hiba nem volt egyiken sem, csak a tempót nem tolerálták.
2013. jan. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Akkor látom vannak szép dolgok:S
2013. jan. 18. 13:39
 8/13 anonim ***** válasza:
Azért mert szerinte nem engedtem ki a buszt a megállóból. A Amikor a seggéhez értem akkor rakta ki az indexet. A vizsgabiztos meg úgy vélte, hogy satu fék és busz ki... De azért gondolom jól jött a plussz vizsgadíj is...
2013. jan. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 mantis religiosa ***** válasza:
Védett úton jött egy kerékpáros, szerintem elég messze volt, gond nélkül kikanyarodtam, de a vizsgabiztos szerint meg kellett volna várnom. Ez még talán elment volna, de hozzátette azt is, hogy a vizsga alatt indokolatlanul lassan mentem. Mondtam, hogy a motoron, amin vizsgáztam, nem jó a kilóméteróra, csak találomra mentem, azt mondta, ez nem az ő gondja. Kicsit problémáztam ezen, aztán végül az iskola állta a pótvizsga díját. Másodjára nem volt semmi gond.
2013. jan. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
35%
engem nem buktattak meg! honnan veszed ezt?? :O
2013. jan. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!