Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simsonba s50b van gyárilag...

Simsonba s50b van gyárilag folytás a kipufogóba ha igen hogyan lehet kivenni és ha még tudtok ilyen folytásokat vagy amivel lehet a teljesitményt növelni házilag akkor légszi?

Figyelt kérdés
2013. jan. 18. 22:19
 1/10 anonim ***** válasza:

HEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE


Ennyit se tudsz hogy a B szimo fojtatlan!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2013. jan. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
de akkor is valami teljesítménynövelést légyszi!
2013. jan. 18. 22:22
 3/10 anonim ***** válasza:

Örülj hogy megy a szimo.

Amúgy is a tuning pénzbe kerül ha normálisat akarsz

2013. jan. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nem ezt kérdeztem hanem segitséget kértem annyira birom az iyeneket mint ti
2013. jan. 18. 22:32
 5/10 anonim ***** válasza:

Manapság már kevés gyári állapotú Simson lehet forgalomban, és az, hogy milyen matrica van rajta nem mérvadó, attól még lehet N-es is...

Ezeket ellenőrizd, amiket a linkelt oldalon látsz:

[link]

Ha jól tévedek, akkor az S50-eseken a hengert nem kell babrálni, akkoriban még megoldották a korlátozást elöl 10-es lánckerékkel!

2013. jan. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha tuningot akarsz, akkor fúrasd fel 60-asra a hengert, fúráson kívül mást tudsz vele kezdeni mert nagyobb hengert én eddig csak S51-nél láttam.
2013. jan. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
így is 60ccm-es
2013. jan. 19. 10:35
 8/10 anonim ***** válasza:
4 felömlősre csináltasd meg. és a karbit hozzálövöd, ha van lóvéd sport rezót is vehetsz és nem a kisipari sz@rra gondolok.
2013. jan. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha már így is 60 ccm-re van átalakítva/fúrva akkor mit vársz még tőle, rezóval óvatos lennék nekem volt de ha nem az adott géphez való akkor nem hogy nem lesz erősebb de még gyengébb lesz mint előtte.
2013. jan. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
csinálhatsz rá minituningot, +2 felömlőt, rezót stb. rezó legyen az utolsó, mert ha pl megcsinálod a minituningot meg csináltatsz rá egy rezót és két hónap múlva kitalálod, hogy ez nem elég és csináltatsz rá 4 felömlőt akkor már nem lesz jó a rezó a hengerre :)
2013. jan. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!