Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót érdemes venni...

Milyen autót érdemes venni használtan?

Figyelt kérdés
autót szeretnék venni olyan 5-8 millió ft körül használtan. gépészmérnök vagyok úgy hogy a javításukkal nem lessz baj csak azért kérdem mert traktorokkal ,kombájnokkal foglalkozok és olyan rég foglalkoztam autókkal hogy nem tudom hogy manapság milyen autót éri meg venni.

2013. jan. 19. 19:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Ennyi pénzért miért használtat akarsz venni? Vegyél egy zsír új Toyota Avensis-t és nem lesz vele soha gondod!
2013. jan. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Audi A6, Volkswagen Passat, Ford Mondeo, stb. Ebből a kategóriából vegyél.
2013. jan. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ennyiért újat kéne venni szerintem. német vagy japán autót..mondjuk én ennyiből mustangot vennék. :)
2013. jan. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mire? Családnak, magadnak munkába járni, szórakozni? Megkötések? Soktényezős a dolog - remélem érted.
2013. jan. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 petizacc ***** válasza:
Én Audit vagy BMW-t vennék.
2013. jan. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én E60 530d-t vennék.
2013. jan. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 pifta2320 válasza:
Csak itt egy baj van ahogy látom! ! Majdnem mindenki azt írja hogy ő mit venne ennyi pénzért nem a kérdező kérdésére van válaszolva!! Ahogy írtad higy mivel foglalkozol ugy gondolom közben azért terepre us jársz en ugy gondolom hogy neked vagy TOYOTA HILUX,FORD RANGER,MITSUBISHI L200 MEG HASONLÓRA VAN SZÜKSÉGED ennyi pénzért simán újat veszel belőle!!!
2017. jan. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!