Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit gondoltok erről a civic...

Mit gondoltok erről a civic dugattyúról?

Figyelt kérdés

Szerintetek mennyi teljesítmény növekedést lehet vele elérni?Megéri-e lecserélni a gyárit erre ha kicsit több teljesítményt szeretnék?


[link]


2013. jan. 20. 10:38
 1/4 bence2011 válasza:
alapvetően a magasabb kompresszió hoz teljesítmény növekedést, ahogy írták ezeket integrágba szokták tenni, megéri biztosan, de csak hogy tudd egy ilyen dugattyú cserével sztem megéri cserélmi ég egy komolyabb hengerfej tömítést is, esetleg a forgócsap csapágyait is mert ezzel többet kap a motor amikor hajtod, és hamarabb elkopik, vagy eltörik/reped/hajlik benne vmi, ha a többi alkatrész gyenébb és nem bírja a plusz terhelést.
2013. jan. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi a választ , de egyébként ezekkel tisztában vagyok csak ezt nem tudtam h milyen mértékű teljesítmény növekedést érhetek el vele, akár 15-20%-ot?
2013. jan. 20. 11:00
 3/4 bence2011 válasza:
ezt így konkrétan nem lehet megmondani, még saccolni se mert nem írták oda mennyivel növeli a komporessziót, ha kitölötd az a táblázatot amit belinkeltek a hirdetésbe kapsz egy irányt, de az sem végleges, mert minden motor máshogy kopott az évek során, pontos értéket akkor kapsz ha bennevan és elviszed egy dyno-parda és lemérik neked.
2013. jan. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szimpla dugattyú cserétől, hogyan növekszik a kompresszió?
2013. jan. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!