Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jó autókat lehet kapni 200-300...

Jó autókat lehet kapni 200-300 ezer forintért? Ez alatt azt értem hogy megveszem pl 250-ezeré és rá 1 hétre költhetek rá 100 ezreket

Figyelt kérdés
Melyik autót vennétek volkswagen vagy audi 1992-évjáratol felfelé én volkswagen ventokat nézem mit ajánlotok
2013. jan. 21. 09:59
1 2
 1/12 anonim válasza:
Lehet venni jókat :) Audit ajánlom
2013. jan. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
200-300ezerért egy tip top régi swiftet nem kapsz, nemhogy audit... Nem , ennyiért nincs jó kocsi. Az átírás meg egy swiftnek is 70ezer Ft, és akkor még nem fizettél biztosítást, nem tankoltál.
2013. jan. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

volkwageneket nézem pl ilyet ez jó autó lehet


[link]

2013. jan. 21. 10:04
 4/12 anonim ***** válasza:
szerintem annyiért simán ki tudsz fogni jó autót. a vwagen amúgy is nagyon jó a milyenben több mint fél millió km-van és nem kell szervízbe hordani... de mindenképp szerelővel menj kocsit nézni
2013. jan. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
2013. jan. 21. 10:38
 6/12 pagan ***** válasza:
toyota corolla!a legjobb,90 es évek végéből,nézd meg a népítéletet,nagyon durva
2013. jan. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Áhh, nézd meg miket linkeltél kérdező, egyik jobb, mint a másik.. Én ennyiért biztos, hogy nem vennék autót. Vagy ha mégis, akkor mindenféleképpen valami régi amerikait, azokból kapsz normálisat, nem ilyen romokat. Ezek tragacs roncsok, kivétel nélkül. Nem kapsz olyat amikre nem kéne költeni 100 ezreket. Amerikaiból még talán.


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Most inkább ilyenekbe tankolj kicsivel többért, minthogy azokra a fos roncsokra költs állandóan vagyonokat. Persze miután így télen a minuszban legalább eltudtad tolni szervizbe. Persze lábon. Kis hibrid meghajtás. Esetleg még gyűjts...!

2013. jan. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
köszi szépen nincsen benzinkutam hogy tankoljak amugy nem tetszenek ezek az autok
2013. jan. 21. 14:25
 9/12 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti. Te teljesen hülye vagy. Hova vegyen 3500 köbcentis autót? Alig van pénze autóra és még benzin kutat is vegyen hozzá? Idióta. Am. sztem amiket linkelgettél nem rosszak vagy vmi f astra esetleg. Inkább vento a linkek közül...
2013. jan. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ok. Ha nincs pénz, nem kell autó. 200-300 ezerért robogóban már lehet nagyon jókat kapni. Egyébként ezek az amerikai autók csalókák ám, mert igaz, hogy elég sokat fogyasztanak, viszont nem kell állandóan szervizre költeni. Számolj kicsit kérdező. Ha megveszel olcsón egy ilyen amerikai autót, azt csak tankolod és semmi más. Iszonyat megbízható gépek. Vagy.... Veszel egy ócska szart, mondjuk vw golfot, ventot, egyebet, azok igaz, hogy kevesebbet fogyasztanak, bár itt megjegyezném, hogy nem sokkal, mivel agyon kopott motorú tragacsok. De jó, maradjunk annyiban, hogy kevesebbet fogyasztanak. Viszont itt meg a szervizelésre költhetsz iszonyat pénzeket. Többe jönnél ki, mintha vennél egy amerikai autót, az biztos. De írtam azt is, hogy gyűjts még. Úgyhogy szerintem nem vagyok hülye, csak őszínte és tisztán látom a dolgokat, illetve nagyon sokat közlekedek, látom mi van az utakon. Jópár embernek segítettem már tolni az ilyesmi olcsó tragacsát. Tehát ha van lehetőséged, jegeld még ezt az autóvásárlást, legyen mondjuk 600 ezer forintod, amit kizárólag az autóra tudsz költeni. Ekkora összegből már kilehet fogni jókat, de a 2-300 ezres árkategóriára rámenne inged gatyád.
2013. jan. 22. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!