Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy bmw s1000rr-t szeretnék...

Egy bmw s1000rr-t szeretnék venni eddig csak robogóm volt váltani sem tudok. Tudom hogy gyengébbel kellene kezdeni de hát ha beleszerettem az rr-be nincs mit tenni. Ti mit tanácsoltok? Nem fog földhöz vágni kipörgés gátlóval? Szerintetek milyen motor

Figyelt kérdés
2013. jan. 23. 17:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Jó motor nagyon, de tényleg nagyon hírtelen lenne a kategóriaváltás, főleg ha még sebességet váltani sem tudsz! De ha van elég önfegyelmed, nem fog baj érni. Csak ne rögtön 200-al akarj tépni.
2013. jan. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mit tanácsolok? Vegyél nagyon jó védő öltözetet. De egy pár hétre én biztos beszereznék egy kisebb váltós motort. Bár h 1000-es motort akarsz venni és használni is, akkor kell hogy legyen A-s jogsid, ami azt jelenti, hogy ültél már nagymotoron. akkor nem értem, hogy hogy nem tudsz váltani?
2013. jan. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet nem ártana gyúrnod kicsit vazzeg. (hogy combosodj) Azért piros lámpánál kell izomerő megtartani egy kb 200kg-os gépet, aminek nem boka magasságban van a súlypontja mint egy robogónak.
2013. jan. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
a korlátlan jogsihoz nem kell más csak 24écves kor tudtommal 20 évesen is lerakhatod de kell 2éves A korlátozott jogsi:)combosodni bazki nők is vezetnek 1000-es motorokat mindenek megvann a technikája
2013. jan. 23. 17:48
 5/8 anonim ***** válasza:

Onnantól hogy gurul bármit meg lehet tartani - minél gyorsabban "gurul", annál könnyebb. Már nem él az a városi legenda, hogy a fitnessguru Norbert nem (sem) tudta megtartani a lámpánál a Kawasakit? :P


Szerintem sok lesz - de csináld nyugodtan, még a vásárlás előtt köss életbiztosítást ami tartalmazza a baleseti halál esetén térítést akkor is ha te vagy az "elkövető".


Szép motor, meg egy kicsit erős. Kipörgésgátlóval meg ABS-szel kezesebb, de a sima kipörgésgátló nem akadályozza meg hogy gázadásra kiemelje az elejét, úgyhogy okozhat meglepetéseket. Főleg ha eddig csak poroszkáltál.

2013. jan. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"a korlátlan jogsihoz nem kell más csak 24écves kor tudtommal"

De ahhoz, hogy meg is legyen a jogsid, teljesíteni kell a rutin és forgalmi órákat és vizsgát, ami azt jelenti, hogy váltós nagymotoron kell motoroznod.

Gondolom akkor nincs A korlátlan jogsid, ha nem éred, hogy mi akartam mondani, úgyhogy célszerű azzal kezdeni. Ott valamilyen szinten megtanulod uralni a motort, de az az igazi, ha utána elmész vezetéstechnikai tréningre is.

2013. jan. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
persze minden képpen el akarok menni utánna kell egy kiss idő ammire az rr-t rendessen uralni kezdem!
2013. jan. 23. 18:21
 8/8 anonim ***** válasza:
az meg fog fingatni mert nagyon nehéz megállni hogy ne húzd és rutin nélkül ez egyenlő a koporsóval, vagy ha te is tipikus kávézó elé letámasztom vagy elmegyek a haverokig és körbeálljuk és mesélünk motoros vagy aki évente 1000-2000 km megy akkor nyugodtan vedd meg nem lesz baj
2013. jan. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!