Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2-3km után akadozva megy a...

Alex25 kérdése:

2-3km után akadozva megy a robogó és leáll mitől lehet?

Figyelt kérdés

aprilia sr 50r-em van és már 2 szer megcsinálta azt, h elindultam reggel melóba, szépen be is indult.

Mentem kb 2-3km-t és egyszer csak, nekiállt akadozva, szaggatva menni a motor, megindult és visszalassult.

Ezt csinálta 5-10mp-ig és lelassult és leállt. Beindítottam be is indult, de rögtön leállt, 3-4 szer ezt megcsináltam mindig leállt.

Betoltam a munkahelyig, letelt a 8 óra be is indult de megint akadozva, szaggatva járt 10-15mp-ig utána beállt alapjáratra és simán hazajöttem.

Múlt héten is ugyanez volt 2-3 km után, kivéve, h akkor hiába próbáltam beindítani nem indult, letelt a 8 óra akkor is beindult, megint csak akadozva járt de akkor le is állt 4-5 ször beindítottam és akkor is simán hazajöttem.

Ez mitől lehet?


2013. jan. 23. 22:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Karburátort kell beállítani. Ha di-tech. Hát akkor ez szopás.
2013. jan. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

karbis, idáig nem csinálta pedig már mentem vele jóval hidegebb időbe is, és nem mindig csinálja.

Ma csinálta meg egy hete.

2013. jan. 23. 22:06
 3/4 waland ***** válasza:
Elég kipucolni a karbit, ilyet akkor csinál, ha valami kosz elállja az üzemanyag útját. Néha nem árt kipucolni, meg beolajozni a légszűrőbetétet.
2013. jan. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Értem, de az az érdekes, hogy mind2-szer ugyanott állt le, pár méter különbséggel,és munka után ahogy beindítottam akkor is akadozva ment és utána jó lett.

Olyan mintha hűlnie kellett volna a motornak.

2013. jan. 26. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!