Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Műbizonylat utólagos beszerzés...

Műbizonylat utólagos beszerzése lehetséges?

Figyelt kérdés

Van az autómon egy hátsó sportdob, amihez nem volt műbizonylat. Belehet hozzá szerezni utólag hivatalos, nem kamu, hanem teljesen hivatalos műbizonylatot? Gondolok itt olyasmire, hogy esetleg egy cég csinál ilyen beméréseket, amiről tudnak papírt kiállítani, hogy a kipufogó mefelel a szabályoknak.


Előre is köszönöm a segítséget!



2013. jan. 24. 07:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha tudod a gyártót azt keresd meg a gondoddal. A műbizonylatot csak a gyártó ad ki ,a gyártási minőségről és paraméterekről, aminek meg felel a gyártót tárgy.
2013. jan. 24. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kimaradt az előbb.Vagy keress olyan alkatrész boltot aki forgalmaz ilyen dobokat, és ő szerez neked.
2013. jan. 24. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Úgy tudom hogy műbizonylatot akkor kellet volna kapnod amikor megvetted. Utólag már nem lehetséges beszerezni hivatalosan.
2013. jan. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Zsolt75 ***** válasza:

Szerintem biztos lehet utólagosan is, ha ez egy márkás dob.

Esetleg ha valaki itt gyártja az országban.

Gondoljunk csak bele.. mi van ha valami oknál fogva elveszik vagy megsemmisül egy ilyen dokumentum? Kizárt, hogy ne lehetne pótolni. Lehet, hogy a gyártó honlapján is van valami doksi ilyenről. Mindenképp a gyártóval kellene felvenni a kapcsolatot vagy márkaképviselettel.

2013. jan. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 bandita8 válasza:
Érdeklödni szeretnék hogy ha pl: vetem 1 body kitet az automhoz de pl nincs hozzá mübizonylat pl: mert elveszet vagy megsemisült és a cég már meg szünt akkor hogyan lehet potolni?
2017. okt. 15. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!