Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy is van ez a jogsi autóra?

Hogy is van ez a jogsi autóra?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem 16 éves vagyok 17 leszek májusba hogy a elméleti képzést azt már 16,5 évesen is ellehet kezdeni ? De most 17 évesnek kell lennem hogy elkezdhessem a vezetést vagy 17 évesnek kell lennem hogy vezetésből vizsgázzak ?Körülbelül mennyi idő a jogsi a kezdéstől a utolsó vizsgáig ? Bocsi hogy hülyén fogalmaztam meg ! SÜRGŐS !

2013. jan. 24. 16:16
 1/5 audiofly ***** válasza:

17 évesen ülhetsz kormány mögé.

16.5 évesen KRESZ illetve a vizsga.

17 évesen a rutin/forgalmi (ami most már egybe van).

17 éves korod után tőled függ, hogy hány napra rá lesz a kezedben a jogosítvány.

2013. jan. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

17 évesen már vizsgázhatsz forgalomból.

az meg hogy mennyi idő, az azon múlik hogyan érsz rá te, és az oktató, mennyire megy a vezetés.

2013. jan. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
16 és 3/4 évesen mehetsz gyakorlati oktatásra és 17 évesen mehetsz vizsgára.
2013. jan. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De ha minden rendben van akkor kb 2 hónap és megvan a jogsi nem ?
2013. jan. 24. 19:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha semmi mással nem foglalkozol , akkor meg lehet csinálni két hónap alatt , bár szerintem még így is húzós. De ha mellette mondjuk , iskolába jársz , akkor kizárt. Akkor kell egy olyan 5 hónap , ha minden rendben megy. Most ezért a válaszomért biztos le fog oltani mindenki. Mivel elméletileg meg lehet csinálni két hónap alatt. De a gyakorlat teljesen mást mutat. Arról nem is beszélve , hogy mire kapsz egy forgalom vizsga időpontot beletarthat két hónapba is , főleg így , hogy a nyakunkon a tavasz.
2013. jan. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!