Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Profi motorosok segítség?

Profi motorosok segítség?

Figyelt kérdés

szóval.

kb 9 hónap múlva venném meg az első motorom ,19 éves vagyok


tehát a2 jogsit tudok majd szerezni,amivel 400 cc és 35 kw

motort vezethetek.


szóval én hondában gondolkodok,esetleg kawasaki.

hallottam olyat hogy nehogy japán belpiacos motort vegyek,mert itt alkatrészhiány van hozzájuk.


még egy olyan kérdésem van ha a2 jogsival 400 cc motort vezetek,de nem 35 kw hanem mondjuk 45-50 kw abból nagy baj lehet ?


2013. jan. 24. 16:33
 1/7 A kérdező kommentje:
Konkrét típusokat írjatok légyszives,és inkább a hozzáértők.
2013. jan. 24. 16:34
 2/7 anonim ***** válasza:
Kawasaki ZX4R
2013. jan. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
"még egy olyan kérdésem van ha a2 jogsival 400 cc motort vezetek,de nem 35 kw hanem mondjuk 45-50 kw abból nagy baj lehet ?" annyi, mintha nem is lenne jogsid rá (persze ha a forgalmiban is több a kw) Japán belpiacos motorhoz van bármilyen alkatrész, csak aranyáron a REd Baronban.
2013. jan. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

mi köze van ehhez a 400ccm-nek? tudtommal még a 2300ccm-s Triumph is belefér ebbe a kategóriába, amennyiben nem haladja meg a 35KW-ot.

Szóval ajánlom pl. az NC700-as Hondát, vagy bármilyen motort 25(ugyebár abból vannak a piacon) kilowattos papírokkal, vagy Honda Dominator...

2013. jan. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsó! Te az A korlátozottra gondolsz, ez meg új kategória ,az A2 !
2013. jan. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

igazából az érdekelne,hogy csomó olyan hírdetést olvastam hogy x kw-os papírja van,de közben meg erősebb.

és mivel egyenlőre csak a2 jogsim lehet ( 35 kw ) ezért érdekelne hogy nem lehet -e valahogy ezt megoldani,hogy ne csak 35 kw legyen.

2013. jan. 24. 18:42
 7/7 anonim ***** válasza:

Mi a különbség az A2 és az A korlátozott között? igazán nem értem.


De igen, meg lehet oldani. Olyat kell vennni, aminek a papírja kis kilowattos, de már "kivették belőle a fojtást" szépen magyarul...

2013. jan. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!