Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan lehet simsonra a...

Hogyan lehet simsonra a legkisebb alapjáratot beállítani? A levegőt hogyan tekergessem meg stb.

Figyelt kérdés

tehát 16n1-8-as karburátor, simson star blokk

és eléggé kicsi az alapjárat így is, de még kisebb biztos alapjáratot akarok beállítani...

a levegő az most 2 fordulatot van nyitva, így nagyjából jól megy, meg így bírtam beállítani a legkisebbet,

35-ös alapjárati fúvóka van benne, mert azt olvastam hogy ekkora való bele, 72-es főfúvóka,

ja és így is olyan kicsi alapjárat hogy ha berakom egyesbe de a kuplungon nem engedek, akkor is leáll, csúszik egy kicsit a kuplung, de nem tudom hogy hogyan állítsak rajta, ha a kormánynál tekerek rajta, akkor nem áll le ha beteszem sebességbe, de akkor meg mikor indítom akkor leszalad a berúgókar,

ja és cseréltem benne olajat, és többször is van olyan hogy kidobja a sebességet, tehát mondjuk felteszem kettesbe megyek vele 4-5 métert és egyszer csak elkezd pörögni, üresbe, kidobja a sebességet, mit lehet vele csinálni? esetleg azért dobja ki mert sok benne a hajtóműolaj?


2013. jan. 24. 17:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Vedd fentebb az alapjáratot ha a kuplungolást sem bírja, az ilyen motoroknál természetes hogy "fékezi" a kuplung (benyomásakor) a motort"
2013. jan. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!