Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lehetséges 2010-ben vadonatúj...

Lehetséges 2010-ben vadonatúj 2006,2007-es motrot vásárolni?

Figyelt kérdés

Bementem egy Honda Márkakereskedésbe és rákérdeztem.Azt mondták hogy ez nem lehetséges az egyes országok az elozo évben eladott motorok számából kiszámolják hogy hány darabot kapnak.Ha netán marad néhány darab akkor azoknak az árát lecsokkentik inkább és így adják el.

Nos,én találtam egy szôovák internet címet ahol még kínálnak 2006-os vadonatúj modellt is eladásra.Bár nekem kicsit gyanús hogy nem átabszás-e az egész.Egy ismerősommel felhívattam y megadott telefonszámot és a kérdésére hogy meg e lehetne nézni 1 bizonyos darabot ,azt mondtákh ogy:´´mit képzel hogy be fogját ot engedni egy tobb milliós raktárba!?´´szerintetek???

[link]

[link] stranka.htm


2009. szept. 1. 01:03
 1/1 anonim ***** válasza:
MOTROT? Királyhelmec???
2009. szept. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!