Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nemrég vettem egy toyota...

K.arpad kérdése:

Nemrég vettem egy toyota celicat 1.8 vvti nincs ereje a motornak alig megy 180 km/h nem gyorsul ahogy kell és nem villan meg a 'check motor' a muszerfalon ami valoszinü ki van sütve! Mi lehet vele?

Figyelt kérdés
2013. jan. 24. 19:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Valszeg az előző tulaj lestrapálta, és 1-2 szervíz kimaradt.
2013. jan. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kivették az izzót a Check Engine ből, mert jelezte, hogy nem jó valami, de gondolták ha nem világít, találnak valami verebet :)
2013. jan. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Teszteld le ,huzz le egy olyan csatit amire begyújtja a lámpát ...mondjuk a szonda vezetéket .

Nem nagyon szokták kivenni .........

2013. jan. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy eladó autóból én is kibsztam egyszer a chech engine lámpát. Égett a lámpa, teljesen jó volt az autó bevittem márkaszervizbe 3x is, minden alkalommal azt mondták, hogy jó, semmi baja, a lámpa már nem ég. 1km-en belül égett tovább. Ezt 3 különböző márkaszerviz megtette. Mit tudtam volna csinálni?
2013. jan. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kereskedésből vetted? Ott szokták leggyakrabban ilyen szemét dolgokkal átb@szni az embert. Egyébként valószínű, hogy szanaszét hajtották korábban, a szervizt pedig leszarták. Próbáld meg eladni valami marhának.
2013. jan. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kereskedésből van és most elmondta hogy a ö intézte el a check lámpát a katalizátor miatt, valahogy meg akarom ezeket javitani mindeképen a motrot csak jo szerviz kellene aki ért is ehez az autohoz!!
2013. jan. 25. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!