Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Castrol GTX-3 Protec 15W40...

Castrol GTX-3 Protec 15W40 motorolajat lehet még kapni valahol?

Figyelt kérdés

Opel Astra G 14.16V-be kell kollégámnak.

Nagyon zabálja az olajat az autó és ő kért meg rá, hogy nézzek utána. Más megoldást is szívesen fogadok.


Segítő válaszaitokat előre is köszönöm! :)



2013. jan. 25. 15:41
 1/5 Zsolt75 ***** válasza:

Itt nézd meg, mert ah itt nem kapsz akkor sehol:


[link]



Én az astrába vagy Castrol EDGE 5W-30 vagy magnatec-et használtam eddig. A 15W-40 elég durvának tűnik és hosszútávon az olajfogyasztási gondokat sem szünteti meg.

Ez egy sokkal sűrűbb olaj mint amit a gyár előír. (0W-30)

2013. jan. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Pont azt váltjátok ki vele ,hogy még jobban enni fogja . Előttem szoló helyesen írta milyen olaj való bele .

Sajna azon szerintem nem segít csak a bontás és javítás . De ezzel a vékonyabb olajjal egy próbát tehettek.Ezt legalább letudja húzni az olajlehúzó .......

2013. jan. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a 15W-s ásványi olajokat tessék elfelejteni... hidegben borzalmas viszkozitásúak, melegoldalon meg instabilak.
2013. jan. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2013. jan. 29. 23:11
 5/5 gomzoli ***** válasza:
Jézusom, az olyan volt, mint a hígított kenőzsír. Az utolsó deciket kanállal kellett kikaparászni a kannából, mint a szilvalekvárt a kisüvegből. Még kerti traktorba se tennék már ilyen ocsmányságot, mint az a sz@r olaj.
2013. aug. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!