Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik motorkerékpárt ajánljátok?

Mex11 kérdése:

Melyik motorkerékpárt ajánljátok?

Figyelt kérdés

500-1000 km feletti túrákhoz(1-2 megállással, vagy megállás nélkül) kéne.

Főleg kényelmes legyen. És motorikusan is (meg másképp is) a hosszabb túrákra legyen fejlesztve.

Mit javasoltok?


2013. jan. 25. 16:20
 1/3 Blaiseboy ***** válasza:

Ez leginkább pénz függvénye, de ha abban nincs hiány, akkor szerintem Honda Gold Wing.

Szerintem az is nagyon fontos, hogy mennyire szeretsz ráülni.

Meg milyen magas vagy például? Hány kg?

Azt javaslom, menj el mondjuk egy Red Baronba, és ott ráülhetsz mindegyikre, ki is próbálhatod. Segítenek, is szívesen, jófejek dolgoznak ott. Bár kicsit drága, szerintem ne onnan válasz, de nem akarok más pénztárcájába turkálni!

2013. jan. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

100km-t vagy többet semmin sem bírsz ki megállás nélkül :D Sőt, addigra a benzin is kifogy 99.9%


VFR 800 jó túra-sport motor. Vagy a 1200-as Banditok is megállják a helyüket. TDM 850 vagy az újabb fajta a 900-as.

2013. jan. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bocs, 1000km :D
2013. jan. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!