Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen bírság jár azért, ha...

Milyen bírság jár azért, ha egy 50 ccm-es motoron (nem robogó) két személy utazik, mindkettőn bukósisak, csak ugye nincs rendszám a motoron és ezért nem utazhatna rajta csak aki vezeti (? ).

Figyelt kérdés
Előre is köszi!
2013. jan. 27. 19:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom pontosan, de biztosan többszöröse a bírság egy vonat- vagy buszjegynek.

Remélem érted a célzást:)

2013. jan. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen csak van pár lány ismerősöm akik megkértek hogy vigyem már el őket egy körre mocival, amit meg is tennék, persze csak eldugott utcákon, ahol nem jön rendőr, de mégis, mire kell számítani ha esetleg szembejön a sün.
2013. jan. 27. 21:01
 3/6 anonim ***** válasza:

Akkor másképp fogalmazok:)

Abból a pénzből az összes lányt, aki megkért erre elviheted egymás után egy-egy gyertyafényes vacsira, sőt utána még egy hotelszoba is beleférne egy órára:)

Szóval jópár tízezer forint bánja. No és persze a szüleid sem fognak megdicsérni. Ugyanis kiskorú és kereseted nem lévén nekik kell majd befizetni. Kibúvó nincsen, ha nem fizetnek, adóként hajtható be. Vonják majd a fizetésükből, természetesen késedelmi kamatokkal együtt. Szóval ha nincsen felesleges tízezrei a szüleidnek, ne nagyon kocáztass:)

2013. jan. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jogos : ) :D
2013. jan. 27. 21:17
 5/6 anonim ***** válasza:
Engem kaptak el így, én vezettem és nem lett belőle semmi. Felvette az adataimat a rendőr es azt mondta feljelent. Azóta se kaptam róla semmi papírt, pedig ez már 15 éve volt. :)
2013. ápr. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
tényleg vigyázz és ne kocáztass!
2013. jún. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!