Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek a bmw X...

Mi a véleményetek a bmw X szériás "terepjáró " de inkább crossover szériáról? Érdemes olyant venni? Szerintetek attól, hogy öszkerekes jobb vagy szerintetek csak "viszonyok" között megérezni és lomhább?

Figyelt kérdés
Eddig 92-es évjáratú swiftem volt (első autó) de 1,5 év munka + egyebek öszehoztak nekem 3,1 milliót ,így szeretnék 1 x szériás bmw-t venni...
2013. jan. 27. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:

hátha van benne EDS (elektronikus differenciálzár)akkor tuti jobb de mért lenne lomha ha egy 3.0 tdi dízelmotorral van szerelve gondolom nem versenyezgetni akars?

Van egy haverom aki vett egy X6 ost de lecserélte X5 re manuális 6-os váltósra szerinte az x6-os egy kalapsz*r mert rossz a hátsó kialakítása vagyis hátúl alacsony a fejmagasság az X6-osban ráadásul terepjáróba automata váltó nem igazán abba való igy az ő véleménye alapján ajánlom neked az BMV X5 3.0 TDI manuális 6-os váltóval a havernak nagyon bevált az X5-se és nem is akarja eladni használja amígcsak tudja

2013. jan. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Elhiszem, hogy egy Suzuki után jól jönne végre a presztizs, de 3 millió körül én 100%, hogy nem vennék a helyedben BMW X5-öt. Főleg ezek miatt:


[link]


[link]


Ezek sokkal jobbak mint egy BMW X5. Újabbak, komolyabb autók, sokkal jobban mennek, jobbak terepen és sokkal kedvezőbben is fenntarthatók, mint a BMW. Olcsóbbak az alkatrészek, minden szervizköltség.


Meg aztán BMW-ből max egy 10 évest kapsz


[link]


Nincs a külsejében semmi extra, semmi komolyság, szerintem ez a forma kifejezetten hülyén néz ki, itt valóban csak azért adsz ki pénzt, mert BMW embléma van rajta. De persze te tudpd, te pénzed, te döntésed. Csak arra akarok kilyukadni, hogy másfél év alatt befolyt szép összeget, ha kicsit jobban körülnézel, sokkal jobbra költheted! Sok sikert a választáshoz!

2013. jan. 28. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szia utolsó a pajeró nekem nagyon bejön én már rég vágyok egy terepjáróra én a pajero és a range rover de a régifalta kockalámpás közöt variálok ha lesz lóvém a kettő közűl valamelyiket

Nekem nagyon tetszik a Range Rover is te mit szólsz hozzá

[link]

2013. jan. 28. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
na speciel az előző linkeben lévőt nem venném meg mert jobkormányos de van rendes is öregjárgányok de a szomszédom a mainapig használja és nem is akar megválni tőle mert piszkosúl kényelmes és egy rohadás sincs rajta mert az övé alu karosszériás [link]
2013. jan. 28. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A Range Rover-eket is nagyon jónak tartom, igazi terepjárók, komoly megjelenéssel. Bár nekem az az érzésem, hogy a kérdezőnek inkább a presztizs számít. Viszont ez a formájú X5 annyira nem presztizs autó. Inkább 2008-tól felfelé lévő X5-ösök, azok nagyon jól néznek ki. De a régiek nagyon egyszerű megjelenésüek, semmiben sem versenyképesek, tényleg csak az emblémát fizeti meg a tisztelt kérdező. De ha emblémát akarsz inkább mondanék ML Mercit, pl ez:


[link]


Mennyivel komolyabbban néz ki mint egy régebbi X5..


Meg ott az Audi Q7, de az 5 milliótól kezdődik.


Range Rover-ből amúgy ilyen összegből, ami a kérdező rendelkezésére áll, ilyet vennék:

[link]


Nagyon-nagyon jó autó, szintén nyomába se ér az X5.

2013. jan. 28. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!