Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autó szerelésben jártassak...

Autó szerelésben jártassak vannak itt?

Figyelt kérdés

Követekező a problémám, világit a check engine hibakód: nincs feszültség változás a lambdaszondánál.

Ha szétvan húzva a csati multiméterrel mérhető aszonda, és van feszültség változás, a csati másik felében fix 0.44-46V van, amit az ecu magának generál. Ha összedugom, sajnos akkor is az ecu által küldött feszültség van a lambdaszonda oldalán is.. A kérdés, hogy ez miért? Mit kezdjek vele?

Hozzáteszem szonda, és vezérlő csere volt.



2013. jan. 28. 18:05
 1/7 anonim ***** válasza:
aztán milyen autó ez,vagy ezt már nekünk kell kitalálni ?
2013. jan. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az kimaradt véletlen, de a hiba adott. Amugy opel c20ne.
2013. jan. 28. 18:24
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem a hondámban pl az ECU-t kellett megbarkácsolni, mert a lambda fűtés áramköre ment tönkre. Lehet nálad is ilyesmi hiba van.
2013. jan. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Itt sajnos valami más gond lesz, de várom az ötleteket.
2013. jan. 28. 21:34
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is csinált ilyen anno az x14xe motorkódú astrám. Mindent jól ment, a szonda is. Ekkor jött az ötlet, hogy lehet a kipufogó szar és azért írja (mégis maga aszonda) a hibajelet, mert nem megfelelő gázkeveréket érzékel. Le lett cserélve a középső és hátsó dobom, azután sosem láttam a motorhiba lámpát. Szerintem az új tulaja sem azóta. :)
2013. jan. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tippelek csak (jártam így ) utángyártott szonda nem működött ...
2013. jan. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A kipufogó rendszerben 6ezer km van, de egy szonda cserét megpróbálok egy gyári bontottat, ami 100% h jó volt.
2013. jan. 29. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!