Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autóvásárlás előtt állok!...

Autóvásárlás előtt állok! Tapasztalatok vélemények az alábbi autókról?

Figyelt kérdés

Első autóm vásárlása előtt állok, a Peugeot 307-eseket és a Fiat Stilokat nézegettem eddig! Várom a tapasztalatokat, véleményeket!

Elsősorban erről a 2 típusról, de más ötletet is szívesen fogadok! :)



2013. jan. 28. 21:40
 1/6 anonim ***** válasza:

A 307-eseket én is nézegetem mostanában, engem is érdekelnek a vélemények.

A totalcar népitéletben írnak jót is és rosszt is mindkettőről:

[link]


Ne dőlj be az "F betűs autót soha ne vegyél!" szövegnek! (Fordot, Fiatot, franciát) Az elhenyagolt autó, vagy a 10 évesnél régebbi mindig tartogat meglepetéseket!

A népitéletben a VW-t is szidják néhányan...

:D

2013. jan. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Peugeot 307 1.4 16V-ről csak jókat tudok mondani. Kötelezőkön kívül 8 éve semmi baja. Egyedül egy ablakmosó szivattyú mondta be az unalmast, de semmi egyéb. Természetesen minden kötelezőt cserélek, és természetesen nem márkaszervízben!
2013. jan. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat eddig!

Nem hiszek a "3F betűs szabályban" Hiszen ahogy írtad más autónál is könnyen előbujnak a problémák!


A te 1.4-esed fogyasztásáról tudsz írni pár tájékoztató jellegű adatot? Valahol olvastam hogy viszonylag drágák hozzá az alkatrészek ennek mennyi igazság alapja van?

2013. jan. 28. 22:10
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ugyanis semmit nem kellett még vennem hozzá. A szivattyú 12 körül volt újonnan, nincs egyéb viszonyítási alapom. Fogyasztása lábfüggő, ez egy break kivitel, városon kívül 5,8 liter körül lehet autókázni, de ha nagyon táblatartó és jó érzékkel vezet az ember, az 5,6 sem lehetetlen. Színtiszta városban 8,3 litert mértem, de ez vihető lejjebb is. Nagyon nagy átlagban a 6,6 literes fogyasztást mértem. Autópályán 6,4 körül kér a gép. Ha megüljük és megrakodjuk, természetesen egy felessel nő a fogyasztás, csak úgy, mint kílma használata mellett is. Ja, és ne ezzel a motorral vedd, gyenguci a kasztnihoz!
2013. jan. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Fiat stiloról lebeszéllek. Én egy 4 ajtós ferdehátún tanultam vezetni és haveromnak is az van. Egyszerűen nem éreztem egyiknél sem az autónak a jobb elejét. Pár ismerősöm/haverom/tesóm is azon az autón tanult vezetni mint én és mindenki panaszkodott hogy nem lehet érezni az elejét. Amúgy jó autó főleg az 1.9 JTD. Szépen húz keveset eszik.
2013. jan. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hú ilyen kérdést le se mernék írni, mert azonnal jön az oltás! Ha tényleg igazi jó állapotút találsz, nyugodtan vedd meg. Akik azt mondják, hogy németet vegyél, elfelejtik nézni az árakat. Sok százezerrel olcsóbb egy francia-olasz, és koránt sem biztos, hogy azt rá is kell költeni, azonban végig egy kényelmesebb, szebb autód van, amiben egyéniség vagy, nem álltál be a sorba.
2013. jan. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!