Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van nekem egy Piaggio Liberty...

Van nekem egy Piaggio Liberty 150 4T Leader blokkos robogóm, és olyan érzésem van amikor megyek vele mintha elfogyna az erő, nem akar rendesen kipörögni, de tavaly amikor letettem akkor nagyon jól ment. Nem húz úgy mint régen. Mi lehet vele?

Figyelt kérdés
Tavaly nyáron az alábbiak lettek cserélve: variátor, mert a gyárinak az oldalát elette e görgő, variátor görgő, ékszíj, vezérműlánc, olaj, olajszűrő, levegőszűrő, gyertya (gyári), gyujtótrafó. Olajat nem eszi, nem füstöl csak egyszerűen nem megy, nem húz!
2013. jan. 30. 19:03
 1/1 anonim válasza:
Ha javítottad a robogót és a variátor is fel lett újítva akkor vidd el egy ügyes szerelőhöz,és kérd meg álítsa be a variátort.Ugyan is ha nem megfelelő görgők lettek berakva,már nem jól fut a robogód.Egyéb gond is lehet,ne kísérletezz vele ha nem vagy szakember,időpocsékolás.
2013. okt. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!