Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mac audio macthunder 440- es...

Gyula22 kérdése:

Mac audio macthunder 440- es erősítő van egy renault clio 1.9 d kocsimban . A kérdés lent?

Figyelt kérdés
Ha a pozítív szál 15mm2 vastag akkor jólenne ha a test szál is olyan vastag lenne nem ? vagy az elég ha picivel vékonyabb kábelen megy ? és ha a világításra kötöttem a rem szálat az nem baj? mert csak ugy tudtam megoldani . és egy kicsit villog az egész világítás ez attól lehet mert gyenge az aksi ? vagy mástól is lehet ? vagy egy kondenzátor kellene és nemlenne villogás ??

#Renault #autóhifi #auto villamoság
2013. jan. 30. 19:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia. Nem vagyok benne nagyon az autóhifiben,de megpróbálok segíteni . A test kábelből elég a vékonyabb is.Most kicsit érthetőbben letudnád írni mit jelent a REM szál ? Tipp : A pozitív kábelt mikor rákötöd az akksira,utána tegyél oda biztosítékot így ha beüt a kankó,akkor csak az a rész kábel fog elégni!
2013. jan. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
a rem szál az a plussz 12 volt amivel az erősítőt bekapcsolom ez van a világítás kapcsolóra rákötve akkor kapcsol be mikor a lámpát felkapcsolom . az erősítön pedig 15mm2 vastag kábel az aksitól biztosítékkal. és az volt a kérdésem hogy mit csináljak hogy ne villogjon a vuilágítás ? uj aksi kondenzátor vagy iesmi?
2013. jan. 31. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!