Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Menet közben leállt az autóm!?

Menet közben leállt az autóm!?

Figyelt kérdés
Ma mentem vele Opel vectra A 93 as 1.6 i, egyszer csak leállt:| megálltam, beinditottam. ment megint 1 km és megint.. felnyitottam a motorháztetőt,megmozgattam a kábeleket. majd ment rendesen ismét. nem állt le 40 km en.Aggódom hogy megint előfordul.elvigyem villamosságishoz vagy szerelőhőz?mi okoz ilyet?gyertya elosztófedél,rotor, gyujtókábeleket cseréltem 1 hónapja.

2013. jan. 30. 21:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is valami elektronikai zűrzavarra tippelek. Egyéb mást nem vettél észre a leálláson kívül? Műszerfal jelzett valamit, rádió is megállt? Most így hirtelen nem ugrik be hogy mi lehet szerintem a pontos baja, bár az is lehet más oka van, lehet érintkezési hiba van, lehet valami túlmelegedés volt és biztonsági okokból leoldott egy x időre. Szerintem vidd el minél előbb beméretni.
2013. jan. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szolenoidot cseréltél?
2013. jan. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Minden lámpa elkezdett világaítani,(motorhiba olajnyomás minden. rádió ment tovább.gyújtás az maradt ugy emlékszem.amikor beindítotttam a 2. leállás után azt éreztem hogy ráz,remeg az egész autó,alapjáratom 500 as fordulaton volt. majd a motorhibám is felvillant, egy idő után.
2013. jan. 30. 21:54
 4/6 A kérdező kommentje:
Szolenoidot nem cseréltem.
2013. jan. 30. 21:54
 5/6 anonim ***** válasza:

Próbáld ki egy másik /100%-os/ akksival,én is jártam így.

(Vectra B)

2013. jan. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 gkol1 ***** válasza:
A probléma elég komplex nem hiszem,hogy ez házilag megoldható vidd szerepelőhöz méresd ki a hibát mert ez elektronikai lesz ha a szerelő megmondta mi a hiba ezért max 3000 ft kérhet és ha te is meg tudod csinálni te csináld meg én autószerelőnek tanulok egy egy műhelybe vagyok gyaksin és apám megy az ember kopasztás.
2013. jan. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!