Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol lehet venni dugatyu gyürű...

Hol lehet venni dugatyu gyürű szorito szalagot?

Figyelt kérdés
Jo minoségű érdekelne! Ojan hejröl kelene ahol Serbiába kiszálitják vagy nagyon örűlnék ha Serbiai oldal tanálnátok!

2013. jan. 31. 15:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Pld ...itt

[link]

2013. jan. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mondok egy kókány megoldást, olajszűrőfogóval is meg lehet oldani ha ügyes vagy.


Egyébként szerintem kint kéne körülnézned, többe kerül itthonról a posta mint maga a cucc.

2013. jan. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem csak akkor érdemes beruházni ilyenbe, ha foglalkozásszerűen akarsz ezzel foglalkozni - ha csak egyet akarsz csinálni, mert épp a saját autódat/motorodat javítod, akkor sokkal gazdaságosabb a hagyományos megoldás: kell egy lemezcsík (szélesebb mint a gyűrűket befogadó dugattyúrész magassága), meghajlítva a dugattyú méretére. A két végét visszahajtod hogy összehúzva pár mm távolság maradjon a végei között, opcionálisan csavarral össze lehet húzatni, illetve hogy a henger/hengerblokk le tudja "tolni" a felső élén pár helyen (3-4-5) kicsit kifelé meghajtani fogóval. Gyűrűkhöz olajat, beállítani a végeiket a kívánt irányokba, olajat a hengerbe és mehet fel.


Jópár léghűtéses, különálló hengeres boxert összeraktam így - nagyon szépen működött pl. 1,5-ös alulemezből készített "szalaggal".

2013. jan. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Traktorokhoz kelene! Már elegem van a lemezcsikos modszerbol! Valaki még tudna oldalakat vagy ötleteket hogy honan lehetne beszerezni ijesmit Serbiába!?
2013. jan. 31. 17:23
 5/6 anonim ***** válasza:

Ilyesmit beszerezni Szerbiában?

Nem mondod, hogy arrafelé nincsenek autósboltok?

Felénk általában ahol alkatrészt lehet venni, ott beszerzik a célszerszámokat is...

2013. jan. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát egyszerüb meg olcsob lene Magyar o. rol megrendelni én száz km távolságba nem találtam! Vagy lehet h nem jo hejen kerestem! Az első link az jo csak az a gond h kép nincs rola! Meg nekem 90-175 ig kelene! Nos? Valaki segit?
2013. jan. 31. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!