Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autóvásárlás előtt állok, de...

Kova 55 kérdése:

Autóvásárlás előtt állok, de nem tudok dönteni, utolsó két lehetőség 4-es golf,1.6benzin, vagy TOYOTA CARINA Carina-E Sedan 1.6 XLi?

Figyelt kérdés
Szóval melyiket válasszam?

2013. febr. 1. 10:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Azt akartam írni, hogy "Ne haragudj már ha összezavartalak"
2013. febr. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Egyértelműen Golf.
2013. febr. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ha családos vagy akkor a Toyota Carinát válaszd mert nagyobb kényelmesebb kocsi mint a golf nekünk egy 2.0 dízel van belőle akárhova is mentünk még rosz utakon is kényelmes volt az utazás vel . A golfnak jóval keményebb a futóműje és kisseb is az utastere széltében és hosszaban is egyaránt
2013. febr. 3. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
rosszúl írtam ott a golfnak jóval keményebb a futóműje
2013. febr. 3. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Nekem ugyanez a fajta Carinám van, az átlagnál már jóval többet futott(313e), kisebb hibák ellenére semmi probléma nincs vele. Nem egy erőgép, de utazótempónak 150-et kényelmesen tud tartani (ennél többet meg ilyen bírságolások mellett szerintem nem sokan mennek semerre). Ha kicsit barkácsolódabb az ember, otthon is sok mindent meg tud csinálni rajta.
2013. febr. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szia utolsó.Az én 2.0 dízelemben márn átfordúlt az óra mióta nálam van ha tényleg csak az a Km er van benne amit leírtál az nem sok
2013. febr. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!