Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Dodge Viper SRT 10 milyen...

Dodge Viper SRT 10 milyen lehet hétköznapi városi használatra?

Figyelt kérdés

Sosem lesz annyi pénzem hogy ilyet vegyek nem is azért kérdezem. Aki esetleg vezette milyen volt?

Úttartás,kormányzás,fékek,rugózás stb.

Gondolom Mercisek BMWsek nem mertek bunkózni vele.


2013. febr. 3. 17:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen lehet városi használatra? Gazdaságtalan. :)
2013. febr. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Az biztos :D

De engem a vezetési élmény érdekelne :D

2013. febr. 3. 17:21
 3/6 anonim ***** válasza:
Városi használatra biztosan borzasztó, alacsony hasmagasság mellett kemény rugózással belemenni egy nagyobb kátyúba nem lehet kellemes + a kocsinak se tesz jót. Élményautónak teljesen jó,de a dimbes-dombos úthibás rosszminőségű városi közlekedésre semmiképpen sem.
2013. febr. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
43%

Egyszer a Totalcar-ban mutatták be az autót... ott is mondták ,hogy hétköznapi használatra egyáltalán nem alkalmas (Túl erős...) pl. bemész egy kanyarba és könnyen dobja a seggét az autó!


Bmw-sek? szerintem egy jó M6-ossal lehet vele bunkózni! :D

2013. febr. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Végigmennél vele a soroksárin,nem maradna futómű.
2013. febr. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

És ezért kérnek tizenakárhány milliókat?

Tény hogy gyönyörű kasznija van meg az a v10 se lehet gyenge.

De a képeket látva...még az a puritán utastér kb mint egy opel corsa vagy fiat punto...mert egy szuperautónak az. Jó tudom nem azt kell nézni de ennyi pénzért már csak vetek rá 1-2 pillantást.

Köszönöm a válaszokat!

2013. febr. 6. 23:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!