Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megéri 4-es Golfot venni vagy...

Bence21 kérdése:

Megéri 4-es Golfot venni vagy nem? Olvastam jót rosszat. Mennyi egy normális állapotú ára?

Figyelt kérdés
2013. febr. 4. 19:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Megérni nem éri meg, de nem rossz autók, csak ugyanazt megkapod más emblémával 30%-kal olcsóbban.
2013. febr. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Olvastam a népítéletet és elbizonytalanodtam eléggé. kb 60% jó vélemény 40% rossz. Gondolom széthajtva nincsenek még. 99-es Golfot találtam 720e-ért. Megéri?
2013. febr. 4. 19:44
 3/8 anonim ***** válasza:
Pedig megéri.
2013. febr. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
720-ért kapsz jó pár évvel fiatalabb Opeleket, Fordokat, Fiatokat, Peugeotokat... Én azok közül válogatnék!
2013. febr. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 dirtboy ***** válasza:

népitéleten az arányokat ne nézd,én is nézegettem miket írnak ott.

fullra dicsérve volt a kocsi,semmi panasz azt írta hogy szerette meg minden aztán meg az volt írva hogy nem érte meg az árát.

és ez nem csak 1 autónál volt így.

én nem tudom ki tölti ki azt a részt de hogy nem az aki írja a jellemzést a kocsiról az tuti.

2013. febr. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Volt IV-es golfom.Szerettem.

A népítélet nem reális.Van aki 1000km.er után ír a kocsiról.

Sok van a piacon, sajnos sok a cégesből lett magányszemélyes. Az 1.4-es és 1.7-os benzinesek ha karban voltak tartva, jó választás lehet,de nagyon meg kell nézni.

Kényelmes, bár az 1.4 nem erős, de nyugis autózáshoz elég.

2013. febr. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Márciustól napi 60km-re kéne akkor gondolom 1.6-ost vegyek. Alkatrészárak milyenek?
2013. febr. 6. 16:47
 8/8 anonim ***** válasza:

5-nek

Mostanában a népitéleten egyetlen olyan autó sincs, amelyiknél azt irja, hogy megérte az autó. Valami hiba van az oldallal. Szóval nem a Golf hibája ez. Én azt mondom, megéri Golfot venni, inkább egy Golf, mint egy Focus.

2013. febr. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!