Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vw passat B 5.5 AWX motorkodú...

Vw passat B 5.5 AWX motorkodú kocsinál villog az ízzítás visszajelző? 2002 10 havi

Figyelt kérdés

Relé jó, biztosíték jó, vezetékek jók, 3 rossz gyertya volt benne de ki cseréltem és utána is villog beindítás után 10 mp-cel.

Relét hallom katatni is tehát meg is vezérli az ECU

És ha megyek vele normálisan megy tehát nem rakta magát vészprogramba


Sajna az ESP és az ABS is néha bevillan és világít és ugy is marad míg újra nem lesz beindítva, de ezt már 1,5 éve csinálja (ennél a tippem a jeladó, de hogy ritkán csinálta nem nagyon foglalkoztunk vele, ja és ha az ESP világít folyamatosan akkor ráz egy picit jobb oldalon, gondolom fékezget, mert rossz jelet kap stb)



#Passat #ízzítás
2013. febr. 5. 12:28
 1/2 A kérdező kommentje:
2013. febr. 5. 12:29
 2/2 A kérdező kommentje:
Valahol olvastam hogy motorvezérlőnek nincs külön hibajelző lápája és így oldották meg csak azt nem tudom hogy a saját kocsimnál is így oldották e meg, mert akkor tuti hogy el kell vinni hibakódolvasásra,vagy vennemm kell egy VAG com-ot
2013. febr. 5. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!