Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Most vásároltam egy vw golf...

Most vásároltam egy vw golf 1-es gépet 1.5 benzines.2000-es alap járata van. Kérdésem hogy a karburátoron hol találom azt a csavart amivel az alapjáratot tudom állítani? Kép, videó is jól jönne és egyéb szerelési tanácsokkal foglalkozó oldalak.

Figyelt kérdés

#szerelés #Volkswagen #karburátor beálítás #1.5 benzines
2013. febr. 5. 12:33
 1/7 szántóvető ***** válasza:

Kérdező,google kereső:golf karburátor beállítás.Ahogy elnézem több fajta gyártmány van+sokfajta típus.

Vagy leveszed a légszűrő házat és egyesével tekered a csavarokat.ha nem reagál rá akkor visszaállítod.Sok szerencsét :)

2013. febr. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hmm.. ez is egy megoldás.. googléba sok mindent nem találtam :/
2013. febr. 5. 12:58
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezek automata szivatósak,az is tudja "szivatni" az embert.. Én először megnézném azt,lehet nem áll vissza a rugó rendesen a helyére,és azért bömböl a motor. Utána nézd meg az alapjáratot,mert ha eltekergeted nem lesz jó a keverékképzés.
2013. febr. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Minden vákuumcső a helyén van? Fékszervó, kartergázelszívás? kaphat falsot is, attól is felmegy a fordulat
2013. febr. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
2. válaszoló! Helló igen meg néztem ma közelebről. mikor el indítottam 2000volt kicsit utána hogy járt a motor le ment 1500 re. nézegettem a karbit, maga az a rész amit a bovden húz azon van az a fél kerek rész ami hozzá ér egy laphoz ami egy tengelyen van. ha meg húzom a bovdent felnyomja a lapot ezzel mozdítva a tengelyt ha elengedem a bovdent az a lap úgy marad nem megy vissza az eredeti helyére!Ez az amire gondolsz?ha igen hogy lehet meg javítani? köszi előre is :)
2013. febr. 5. 20:14
 6/7 anonim ***** válasza:
Szét kéne szedni,lehet beállt egy kicsit. Mielőtt szétszeded,azt próbáld meg,hogy amikor elindítod,utána nyomj két padlógázt. Amikor a motor kezd melegedni,ki kell hogy kapcsoljon,a lemeznek be kell állnia a helyére.. Játszani kell vele egy kicsit,innen sajna nem látom a kocsit.
2013. febr. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hmm..rendben! köszönöm! :) meg próbálóm!
2013. febr. 5. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!