Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Renault megane II 2007 től...

Renault megane II 2007 től mik a tipus hibái vagy mire számítsak ha vásárolni szeretnék egy ilyen autót?

Figyelt kérdés
Nézegetem most a renault megane II ket 2007 től leginkább kombit nekem az 1,4 motorral bőven elég lenne,csak hallottam sok típus hibáról meg ilyenek,na meg ugye használt piacon szeretik bepalizni az embert.Most találtam egy 1,6 os motort az mennyiben tér el fogyasztásban az 1,4 től jelentősen?
2013. febr. 6. 03:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Fék,futómű,elektronika a gyengéi.. De gyakori a beázás,és a műanyagok deformálódása,törése. Rozsdára nem hajlamos.
2013. febr. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nos itt böngészhetsz,a Megane II tulajdonosok írják le véleményüket. Nagyon hasznos.


[link]

2013. febr. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

"Fék,futómű,elektronika a gyengéi.. De gyakori a beázás,és a műanyagok deformálódása,törése. Rozsdára nem hajlamos"


De gondolom ezek nem minden autónál fordulnak elő a II es szériából,nekem egy renault megane classic van erre is írt egy két ember dúrva dolgokat,de én meg vagyok vele elégedve.

2013. febr. 6. 16:36
 4/8 anonim ***** válasza:
Azt írtam,zömével ezekkel a hibákkal lehet egy Renault Megane-nál számolni..
2013. febr. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A későbbi szériákkal már nincsenek gondok. Nyugodtan vedd meg, ha tetszik. Biztos nem akarsz még várni, hogy legyen lóvé egy Megane III-asra. Hosszú távon sokkal jobban jársz vele.
2013. febr. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
És amiket nézegettem 2007 renault megane II őket olyan 1500000Ft ig néztem de azt mondták annyiért még nem lehet jót venni abban az évjáratban.
2013. febr. 7. 10:41
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha megvan még a régi autód, és nem sürgős a vétel, én mindenképp várnék 1-2 évet, és egy új fajtát vennék. Addigra gyűjtesz is még akár, és 2 millióért már nagyon jók lesznek belőlük.
2013. febr. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Lehet hogy várni fogok
2013. febr. 7. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!