Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jövőhét közepén lesz a forgalm...

Jövőhét közepén lesz a forgalmi vizsgám. Hogy készüljek még fel? Olvassam át újra a kresz könyvet, és a gyakorló programot is nyúzzam?

Figyelt kérdés

Úgy álltam eddig hozzá hogy hmm... sokaknak nem sikerül elsőre, így több mint valószinü hogy nekem sem fog, de így hogy egyre közeledik az időpont.. egyre jobban izgulok, és akarom hogy sikerüljön. (A vezetésen, gyakorláson kivül), még hogyan készüljek? Olvassam el az egész kresz könyvet megint, és a programon gyakorolgassak? Egyszerűen amikor nem vezetek, azon parázok hogy mi lesz a vizsgán... és amikor van szabad időm, és nem tudok mit kezdeni magammal, akkor is csak ezen jár az agyam. :S

Már attól félek hogy túl izgulom az egészet. :S

Az elsősegély és a kresz vizsgán is így voltam, annyira izgultam, vert a szivem, hogy nem igaz. Vizsgák közben pedig teljesen lenyugodtam, és azt gondoltam hogy ezért izgultam ennyire?? "Hát ezek könnyüek voltak, miért izgultam ennyire?" és sikerült is mind2 elsőre. Persze utána ezt még könnyebb volt mondani.:D


De a forgalmi vizsga az már más tészta, nagyobb a tét, meg minden... és az izgulás is nagyobb. Csak le blokkolni nem akarok... ://


2013. febr. 6. 22:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Átmentél a kreszvizsgán? Át.

Akkor a kreszkönyvet már ne olvasgassad szerintem,mert csak mégjobban rágörcsölsz a vizsgára..

Tereld el a gondolataid..

2013. febr. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Vizsgák közben pedig teljesen lenyugodtam"


Ott van a lényeg.:) Én is eléggé izgulós fajta vagyok, de közben már megnyugszom. Nem mondom hogy ne izgulj, mert úgyse azon fog múlni hogy izgulsz e vagy sem, viszont próbáld meg elfoglalni magadat valamivel, ami eltereli a gondolataidat.

2013. febr. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
igaza van első hozzá ironak, itt már kresz köny nem kell meg tanultad fejedben van itt már amit meg tanultál érvényesiteni kell pillanatok töredéke allat a forgalomban ! legyél nyugodt, szard le oktatot meg vizsga bistost gondold azt apu és a haverja és te vetsz idegen városban !
2013. febr. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!