Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek mit tegyek?

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Forgalmi oktatásra járok B kategória és nemsokára vizsgázok. Az első órát a legelsőt kifejezetten élveztem az oktató meg is dícsért amikor hazavezettem mondta hogy nagyon ügyesen csinálom és látszik hogy már vezettem. De az utóbbi időkben csesztet mindenbe beleköt így nem jó, úgy nem jó szabályszerűen elment az egész kedvem a vezetéstől. És még a parkolást nem is gyakoroltuk igazán. izgulós is vagyok nagyon, nehéz az oktatóhoz is alkalmazkodni a munkahelyem miatt. Szerintetek ha most megbukok váltsak új oktatót aki gyakrabban ráér velem foglakozni?

2013. febr. 6. 23:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Pótóra, még vizsga előtt, ha kell másik oktatónál,gyakoroljátok ami nem megy. Olcsóbb mint a vizsgadíjat mégegyszer kifizetni.
2013. febr. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is ugyan ebben a helyzetben vagyok. Először jól ment, azután a vizsgához közeledve mindenbe beleköt! Pedig felvettem pluszba még 20 órát A pakolás meg egyszerűen nem akarja gyakoroltatni, mindig azt mondja hogy mást csináljunk.. De tegnap azt mondta hogy ma most már azt gyakoroljuk 'nyúzni fog' a parkolással... Hát kiváncsi leszek hogy ma mennyire fog megnyúzni... -.-
2013. febr. 7. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 szántóvető ***** válasza:
Azért kötözködnek mert rosszul csináljátok.Tűrni kell és szabályosan csinálni ahogy az oktató elvárja.Az lenne a baj ha rátok hagyná.Vizsgán könnyen összegyűlik a 10 hibapont.
2013. febr. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 kovpet ***** válasza:

Nagyon nem mindegy, hogy mibe "köt bele".

Az a dolga, hogy felhívja a figyelmet a hibáidra. Ha ezt veszed kötekedésnek, akkor ideje átgondolni a dolgot.

Persze ha tényleg bunkózik, akkor még idejében le kell cserélni.

2013. febr. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a hozzászólásokat. Ha hibázok akkor megértem ha letolást kapok az oktatótól. Inkább néhány lecseszés mint hogy majd később bajt okozzak és akár egy ártatlan ember haljon meg miattam. De az viszont nagyon nem tetszik amikor balfa@nak nevez. Ez számomra sértő, amíg jól csinálok mindent addig semmi gond de ha nem megy pl a parkolás egyből én vagyok a balf@sz
2013. febr. 9. 16:51
 6/9 szántóvető ***** válasza:
a balf@sz sértés,nyugodtan lehet jó k-anyázni.őt se úgy tolta ki az anyja hogy már tudott vezetni.meg aztán te fizetsz neki,nem szívességből tanít.
2013. febr. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 kovpet ***** válasza:
Ha tényleg lebalf@szoz, akkor leindexelsz, megállsz és elmagyarázod neki, hogy ki fizet kinek és milyen szar lenne törött orral autóvezetést oktatni.
2013. febr. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
úgy látom ahogy az utolsó két választ olvasom jogosan vagyok megsértődve. nem ment a parkolás fáradt is voltam meg minden. erre jött a sok beszólás: " Hogy lehet valaki ilyen balf@sz" vagy pedig " Rádtört vagy előjött belőled a balf@szság?" Ez nekem olyan kellemetlen és úgy érzem nem beszélhetne így egy tanulóval. Elég drága óradíjat fizetek és ezért én elvárnám hogy megadja nekem a tiszteletet mint tanulónak. Megmutat egyszer valamit és tessék csináld és ha nem tudod te agy a hülye a bal...sz és még sorolhatnám. Utolsó napokban vizsga előtt akar vezettetni velem egy alkalommal legalább 5 órát? Ez sem tiszta dolog. Az tuti ha megbukok a vizsgán oktatót váltok
2013. febr. 9. 21:16
 9/9 anonim ***** válasza:
Én elküldeném a qrva anyjába ha így beszélne velem! :S
2013. febr. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!